Engures novads

VIDEO, FOTO: Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis 1. septembrī sveic Engures skolēnus!01-09-2016

2016. gada 1. septembrī, Zinību dienā, oficiālā vizītē Engures vidusskolā un Engures Mūzikas un mākslas skolā viesojās Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Īsi pirms Valsts pirmās personas ierašanās Engures vidusskolēni nebija uztraukušies un saglabāja vēsu prātu, norādot, ka "viņš jau ir tāds pats cilvēks, kā mēs."
 
 
Valsts prezidents Raimonds Vējonis, sveicot Engures vidusskolas skolēnus, vecākus un pedagogus Zinību dienā, uzsvēra izglītības vērtību un aicināja skolēnus būt uzcītīgiem mācībās, savukārt skolotājiem novēlēja iedvesmoties no savu audzēkņu sasniegumiem.
 
 
 
“Mīļie skolēni! Esiet cītīgi un neatlaidīgi mācībās, mācieties domāt, analizēt un aizstāvēt savu viedokli. Jums ir sporta tradīcijām bagāta skola, tāpēc turpiniet būt sportiski un veselīgi. Neaizmirstiet arī par vidi, kurā dzīvojat. Saudzējiet to!” Engures vidusskolas skolēniem teica Valsts prezidents.
 
 
 
Savā uzrunā Raimonds Vējonis aicināja novērtēt skolā pavadīto laiku, jo tas ir interesants un aizraujošs, tas sniedz zināšanas, kas veido mūsu dzīves pamatu.
 
Savukārt klātesošajiem vecākiem Valsts prezidents Raimonds Vējonis vēlēja būt pacietīgiem un atbalstīt bērnus viņu mērķu sasniegšanā.
 
 
 
Kopā ar Engures vidusskolas un novada pašvaldības vadītājiem Valsts prezidents un Iveta Vējones kundze pie skolas iestādīja liepu. 
 
 
Turpat līdzās satiktais Gints Freināts, kura dēls šogad sāk skolas gaitas 1. klasē, sacīja, ka viņam ir noveicies: "Šodien, kad skolas gaitas sāk dēls, skolā viesojas prezidents Vējonis, bet, pirms vairāk nekā 20 gadiem - manā pēdējā 1. septembrī 12. klasē - Engures vidusskolā viesojās cits Latvijas prezidents - Guntis Ulmanis!"
 
 
 
Apmeklējot Zinību dienas svinīgo sarīkojumu Engures Mūzikas un mākslas skolā, Valsts prezidents novēlēja, lai Engurē veidojas jauni talanti, kurus pazīst ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās.
 
 
 
Mūzikas un mākslas skolas pedagogiem Valsts prezidents pateicās par darbu, kas ieguldīts, lai audzēkņu talantus izveidotu par dimantiem, kas bagātina Latvijas kultūras ainu.
 
 
 
Zinību dienas apsveikumā Latvijas skolēniem, pedagogiem un vecākiem Valsts prezidents Raimonds Vējonis uzsvēra, ka zināšanas ir spēks, ko mums neviens nevar atņemt. “Lai izcils jaunais mācību gads Latvijas bērnudārzos, skolās un augstskolās!” vēl Raimonds Vējonis.
 
 
 
 
Video: Valsts prezidents un Iveta Vējones kundze piedalās Zinību dienas pasākumos Engurē 01/09/2016
 
 
Kristaps Zaļkalns sadarbībā ar Valsts prezidenta kanceleju
Foto: Kristaps Zaļkalns
 

<< Atpakaļ