Engures novads

Zinātnes un inovāciju parka darba grupa pateicas Engures novada uzņēmumiem15-09-2017

Rosināt skolēnus izpausties radoši, ļaujot viņiem pašiem veidot savas skolas tēlu! Ar šādu mērķi jau trešo gadu visā Latvijā tiek īstenots projekts “Dienasgrāmata”, kura ietvaros skolēni projekta organizatoriem iesūta pašu zīmētus zīmējumus par tēmu “Mana dienasgrāmata”.

Pēcāk projekta īstenotāji uzrunā katra novada vietējos uzņēmējus, kas labprāt atbalsta skolēnu radošās idejas, piešķirot līdzfinansējumu šo dienasgrāmatu tapšanā.
 
Engures novadu šajā projektā pārstāv Lapmežciema pamatskola. Lapmežciema pamatskolas skolēni projekta īstenotājiem iesūtīja savu dienasgrāmatu vēlamos dizainus. Kopumā noritēja aktīvs darbs pie 155 dienasgrāmatu izgatavošanas. Jāpiebilst, ka skolēni šīs unikālās, pašu dizainētās dienasgrāmatas saņēma šī gada 1. septembrī, uzsākoties jaunajam 2017./2018. mācību gadam.
 
Lai šis viss noritētu veiksmīgi, ļoti nozīmīgs un pat neatsverams ir vietējo novada uzņēmēju atbalsts. Protams, ir lielāki novadi, kuros dienasgrāmatu izmaksu kopsummu viens uzņēmums nosegt nevar, tāpēc šim labvēlim ar savu atbalstu pēcāk piebiedrojas arī citi vietējie uzņēmumi. Šāda situācija attiecināma arī uz Engures novadu. Te savu atbalstu skolēnu radošajām idejām ļoti labprāt sniedza SIA „M.P. Socks” un SIA „MC”. Sirsnīgs paldies par to!
 
Runājot par atbalstītājiem SIA „M.P. Socks” un SIA „MC”, lielākā daļa Engures novada iedzīvotāju noteikti zina, ar ko šie uzņēmi nodarbojas. Taču, ja kāds tomēr nav īsti pārliecināts vai nezina, tad mēs pačukstēsim priekšā!
 
SIA „M.P. Socks” nodarbojas ar trikotāžas zeķu ražošanu un apģērbu mazumtirdzniecību specializētajos veikalos. SIA „MC” veic degvielas, naftas produktu tirdzniecību un degvielas mazumtirdzniecību degvielas uzpildes stacijās.
 
Tieši tāpēc gan projekta “Dienasgrāmata” organizatori – “Zinātnes un inovāciju parks” Liepājā pārstāvji, gan Engures novada skolēni un konkrēto skolu darbinieki vēlreiz un vēlreiz saka lielu paldies SIA „M.P. Socks” un SIA „MC” par atsaucību un atbalstu. Jaunā 2017./2018. mācību gada sākums Engures novada skolēniem būs ļoti priecīgs!  

<< Atpakaļ