Engures novads

11. oktobrī Latvijas čempionāts motosportā - enduro02-10-2020

Svētdien, 11. oktobrī Ķesterciema Bušu karjerā, Tukuma novada Sēmes pagastā notiks Latvijas kausa ceturtais posms enduro sprintā, Latvijas čempionāta un kausa sestais posms enduro un organizatora kauss absolūto iesācēju klasei.

Enduro sprinta trase Ķesterciemā šogad būs bez lielām izmaiņām. Trases pamatā ir smilšu segums, meža ceļi un stigas. Trase, kā vienmēr būs interesanta un tā būs veidota dažādām gaumēm. Līdzīgi, kā Cross Country aplis.
 
Sacensību organizators Arvis Bumbiers (“JVE Moto Team”) atklāja, ka tiem sportistiem, kas šajā nedēļas nogalē, 4. oktobrī, startēs Cross Country posmā būs lielas priekšrocības enduro/enduro sprintā, jo sprinta abi ātruma testi būs veidoti no divās daļās sadalītas Cross Country trases. “Vienīgā lielā izmaiņa, kas trasē varētu būt – mainīts pārbraucienu virziens. Tie lielākoties iet pa meža takām un smilšu segumu. Iespējams, pārbraucienos būs vairāki vēja gāzti koki, bet mākslīgi radīti šķēršļi nebūs veidoti. Uz tikšanos Ķesterciemā!” tā Arvis Bumbiers.
 
Reģistrācija: www.enduromanager.eu/ līdz 9. oktobra (piektdienas) plkst. 14:00. Neskaidrību gadījumā rakstīt uz dbluma@inbox.lv
 
 
Atgādinām, ka motosports ir paaugstinātas bīstamības sporta veids, un aicinām būt uzmanīgiem, ievērot norobežojošās lentas un tiesnešu norādījumus, kā arī īpaši pieskatīt savas jaunākās atvases un suņus. Esam par drošu motosportu!
 
*Enduro ir motosporta disciplīna, kas norisinās pa dažāda seguma ceļiem un bezceļiem braucot pa iepriekš iezīmētu trasi.

<< Atpakaļ