Engures novads

25.Rīgas maratonā Engures novads kupli pārstāvēts18-05-2015

25.Rīgas maratonā startēja 25 931 dalībnieki, kas ir jauns šo sacensību rekords. Kupli lielākājā skriešanas pasākuma Latvijā bija pārstāvēts arī Engures novads. Komandas “Skrien, Engure!” sastāvā 2 mūsējie pieveica maratona distanci, 13 - pieveica pusmaratona distanci, 21 dalībnieks - 10km, bet 28 – 5km distanci.

Īpāsi jāuzteic divi smārdenieki – Kristaps Starts kārtējo reizi šosezon kāpj uz sacensību pjedestāla, 3.vieta savā vecuma grupā pusmaratona distancē, novada sporta dzīves vadītājam Sandim Čilipānam pirmais pievarētais maratons mūžā. Suminam! Priecājamies arī par tukumnieces Karīnas Helmanes 3.vietu pusmaratonā sievietēm kopvērtējumā. Izcili!
 
Gribam teikt lielu paldies Engures novada domei, kas sedza dalības maksas Novada skrējējiem līdz 18 gadu vecumam, t.sk. – arī no kaimiņu pagastiem, un Engures pagasta pārvaldei, kas nodrošināja jauniešu nokļūšanu uz sacensībām! Paldies skolotājai Indrai Krēgerei, kas ne vien pati aktīvi skrien, bet motivē un iesaista ne vien jauniešus, bet pat pedagogus! Paldies Gintam Freinātam un Santai Gūtmanei, kas pieskatīja jauniešus! Atgādināsim, ka biedrība “Engures sportam” bez maksas piešķirs profesionālus skriešanas kreklus visiem tiem novada jauniešiem, kuri būs piedalījušies 2 taku skrējienu seriāla “Stirnu buks’2015″ posmos Garkalnē un Abavas senlejā, kā arī finišējuši kādā no Rīgas maratona distancēm!
 
Saprotams, ka sacensībās startēja krietni vairāk Engures novada pārstāvju, kuri pārstāvēja citu uzņēmumu komandas, tālab zemāk redzamajā sarakstā – visi nebūt nav iekļauti.
 
Sk. rezultātus ŠEIT.
 
 
Rimants Liepiņš
Biedrība "Engures sportam"
 

<< Atpakaļ