Engures novads

Aicinām visus interesentus pievienoties PASAULES MIERA SKRĒJIENAM Engures novadā!05-08-2016

Paužot vienotību un sadraudzību, 8. augusta pēcpusdienā Engures novadu sasniegs PASAULES MIERA SKRĒJIENS. Skrējienā piedalīties aicināts ir ikviens Engures novada iedzīvotājs! Uz skrējiena vietām ir organizēts autobuss, notiks arī svinīgā pulcēšanās Šlokenbekas pilī!

Pirms pievienošanas skrējienam pl.16.00 notiks dalībnieku pulcēšanās Šlokenbekas pilī. Smārdes iedzīvotājiem ir organizēts autobuss pl.15.40 no Smārdes centra pieturas uz Šlokenbekas muižu.
 
Skrējiena dalībnieki no Šlokenbekas muižas ar autobusu tiks aizvesti uz vietu, kur pievienosimies MIERA SKRĒJIENAM. Pl.16.30 MIERA SKRĒJIENA lāpu sagaidīsim ceļa posmā Klapkalnciems – Milzkalne, pieturā pie mājām „Graviņas”. Skrienot veiksim 5 km garu ceļa posmu uz Šlokenbekas pili kopā ar daudznacionālo MIERA SKRĒJIENA komandu. Muižā paredzēts Engures novada skriešanas etapa svinīgais finišs ar uzkodām.
 
Skrējiena maršruts no Valguma ezera ("Graviņām") līdz Šlokenbekas pilij:
 
Pēc tam MIERA SKRĒJIENA lāpa ceļu turpinās uz Tukumu.
 
Dalībniekiem būs iespēja pieskarties miera lāpai, kura ir apceļojusi visas Eiropas valstis un tās mērķis dalīties ar savu iedvesmu un sapni par labāku, gaišāku pasauli.
Savu atbalstu skrējiena idejai izteikuši Latvijas prezidenti: Vaira Vīķe Freiberga, Valdis Zatlers, Andris Bērziņš, pasaulē pazīstami cilvēki: Nelsons Mandela, Māte Terēža, Mihails Gorbačovs, Karls Luis.
Ja Tu atbalsti mieru un saticību pasaulē, nāc un pievienojies MIERA SKRĒJIENA komandai noskrienot šo posmu pa Engures novada teritoriju.
Interesentiem pieteikties pie Sanda Čilipāna, tel. 29496815, sandis.cilipans@enguresnovads.lv.
 
***
 
Uzziņai!
 
No 2016. gada 6. līdz 11. augustam Miera skrējiena – Peace Run – Eiropas posma ietvaros Latvijā viesosies daudznacionālā skrējēju komanda, kas no 2016. gada februāra vairāk nekā astoņu mēnešu garumā ar miera lāpu apceļos visas Eiropas valstis, veicot ap 24 000 km garu distanci.
Šis skrējiens ir kā simboliska vēsts ar skriešanas starpniecību paust vienotību un sadraudzību starp dažādu tautību un pārliecību cilvēkiem. Tas nav komerciāls vai politisks projekts, un tā organizatori darbojas pēc brīvprātības principiem.
Savā ceļā skrējiens pieskaras miljonu cilvēku dzīvēm. Skrējēji apmeklē tūkstošiem apdzīvoto vietu un tiekas ar tūkstošiem vietējo iedzīvotāju, no rokas rokā nododot lāpu un daloties ar savu iedvesmu un sapni par labāku pasauli. Skrējēji apmeklē skolas, interešu un skrējēju klubus, kā arī vietējās un valsts varas institūcijas – visus, kas jūtas iedvesmoti tikties ar komandu un piedalīties savu iespēju robežās.
 
 

<< Atpakaļ