Engures novads

FOTO: Engurē futbolu spēlē Sandis Ozoliņš, Renārs Kaupers un citas personības27-08-2018

25. augusta pēcpusdienā aizvadīta draudzīga futbola spēle starp Engures futbola komandu un Latvijas zvaigžņu komandu, kas pulcēja daudzus apmeklētājus.

25. augusta pēcpusdienā draudzīga futbola spēle starp Engures futbola komandu un Latvijas zvaigžņu komandu pulcēja daudzus apmeklētājus. Zvaigžņu komandas sastāvā bija grupa Prāta vētra, sportisti – Kaspars Gorkšs, Sandis Ozoliņš, Māris Verpakovskis u.c. 
Pēc spēles bija iespēja gan nofotografēties ar spēlētājiem, gan saņemt viņu autogrāfus. Lai šī spēle notiktu, īpaši jāizceļ Edijs Zanders un Kaspars Roga, pateicoties viņiem Engurē tikai aizvadīta 100gades futbola spēle. Liels paldies arī spēles tiesnesim Viktoram Kronbergam un fotogrāfam Andrim Jermutam. Futbola spēle nevarētu notikt bez visiem atbalstītājiem, kuri palīdzēja pasākuma tapšanā – Engures pagasta pārvalde; Ina Avlasēviča; SIA Bērzciems, īpaši paldies Uģim Krauklim; cafe Engure; KAFF; SIA Matiss SA, īpaši Aijai Viļumai un Sandim Fogelim; SIA PHL īpaši Linardam Priedem kā arī AS Latvijas Balzāms un Mārim Kalniņam. Paldies arī spēles skatītājiem un uz tikšanos nākamajā reizē.
 
 

<< Atpakaļ