Engures novads

FOTO: Aizvadīti Smārdes Sporta svētki 2021!01-08-2021

31.jūlijā Smārdes stadionā tika aizvadīti tradicionālie Smārdes sporta svētki, kuros sieviešu konkurencē uzvarēja "CentrālĀzija", vīriešu konkurencē "Prieks pašam un Sašam", bet absolūtajā vērtējumā - "CentrālĀzija"! Smārdes sporta svētkus organizēja Smārdes pagasta pārvalde - sadarbībā ar Sporta klubu Brīvsolis un Latvijas Tautas Sporta Asociāciju.

 
 
Rezultāti:
jaunietes/jaunieši sievietes/vīrieši
  Šautriņas
1. Sindija Medisone
2. Žanete Silava
3. Una Kuzmane
   
1. Uvis Čilipāns
2. Emīls Krūmiņš
3. Mikus Čilipāns
   
1. Elvita Prokofjeva
2. Austra Podniece
3. Annija Egle
   
1. Rainers Ikvilds
2. Toms Mucenieks
3. Rihards Mertens
   
  Lode
1. Katrīne Lase
2. Una Kuzmane
3. Eva Troinova
   
1. Aleksis Koršunovs
2. Ivars Pētersons
3. Ričards Butans
   
1. Laurita Ķergalve
2. Elvita Prokofjeva
3. Paula Fjodorova
   
1. Uģis Ķiņķeris
2. Mārcis Stūris
3. Jānis Vitenbergs
   
  Orientēšanās
1. Sindija Medisone
2. Eva Troinova
   
1. Uvis Čilipāns
2. Mikus Čilipāns
   
1. Dace Almane
2. Linda Pastare
3. Modra Ignate
   
1. Pēteris Nalivaiko
2. Norberts Millers
   
  100 metri
1. Žanete Silava
2. Luīze Mahte
3. Katrīne Lase
   
1. Nils Kalniņš
2. Ričards Butans
3. Markuss Volkovs
   
1. Laurita Ķergalve
2. Elvita Prokofjeva
3. Ieva Pauniņa
   
1. Renārs Šteinbergs
2. Ēriks Reiniņš
3. Dāvis Bērsons
   
  Šaušana
1. Eva Troinova
2. Sindija Medisone
   
1. Markuss Volkovs
2. Kristers Šteinbergs
3. Ivars Pētersons
   
1. Katrīna Lagzdiņa
2. Elvita Prokofjeva
3. Laurita Ķergalve 
   
1. Varis Važa
2. Mārtiņš Dambis
3. Oskars Birģelis
   
  Tāllēkšana
1. Žanete Silava
2. Luīze Mahte
3. Eva Troinova
   
1. Nils Kalniņš
2. Ričards Butans
3. Ivars Pētersons
   
1. Laurita Ķergalve
2. Elvita Prokofjeva
3. Ieva Pauniņa
   
1. Dāvis Bērsons
2. Olegs Laugalis
3. Oskars Birģelis
   
  Soļošana
1. Eva Troinova
2. Una Kuzmane
3. Sindija Medisone
   
1. Ivars Pētersons
2. Nils Kalniņš
3. Markuss Volkovs
   
1. Modra Ignate
2. Katrīna Lagzdiņa
3. Kristiāna Liene Penka
   
1. Markuss Krāvs
2. Māris Sprūdžs
3. Toms Jēkabsons
 
SIEVIETES KOPVĒRTĒJUMS
1 CentrālĀzija 139
2 Kamenītes 125
3 Smārdes blice 110
4 SHK Tukums 103
5 RANCHO 103
6 SK Slampe / ZEVID 98
 
VĪRIEŠI KOPVĒRTĒJUMS
1 Prieks pašam un Sašam 147
2 CentrālĀzija 143
3 Pļāvēji 129
4 RANCHO 123
5 Smārdes Blice 123
6 SK Slampe / ZEVID 121
7 Zālājs 118
8 Jaunākais palīgs 108
9 Irbenāju mafija 94
 
ABSOLŪTAIS VĒRTĒJUMS
Komandas
1 CentrālĀzija + CentrālĀzija 282
2 Pļāvēji + Kamenītes 254
3 Smārdes Blice + Smārdes blice 248
4 RANCHO + RANCHO 221
5 SK Slampe / ZEVID + SK Slampe/ZEVID 219
 
 

<< Atpakaļ