Engures novads

Aizvadīts Engures novada skriešanas seriāla 5.posms24-07-2014

Trešdien, 23. jūlijā, Ķesterciemā tika aizvadīts Engures novada skriešanas seriāla 5. posms. Uzvaras laurus plūca Juris Karlsons, Indra Krēgere, Nauris Rūdulis, Dace Tanberga, Rinalds Gronckis, Anda Germova, Krišs Liepiņš, Nora Veismane, Jānis Antiņš, Samanta Leitāne, Ainārs Antiņš, Santa Rekalo.

Skriešanas seriāla 5.posma rezultāti
Ķesterciems, 23.jūlijs
A grupa
1000m
1. Krišs Liepiņš 0:03:44, 2. Ernests Gūtmanis 0:03:55, 3. Kārlis Dubra 0:04:02, 4. Ričards Baumanis 0:04:05, 5. Rauls Sakne 0:04:14, 6. Emīls Haralds Amsils 0:04:23, 7. Raivis Ābele 0:04:25, 8. Kārlis Liepiņš 0:04:37, 9. Emīls Krūmiņš 0:04:45, 10. Gustavs Gronskis 0:04:49, 11. Kristers Mierkalns 0:04:58, 12. Jurģis Freināts 0:05:14, 13. Toms Tramdahs 0:06:05, 14. Artūrs Baumanis 0:06:16, 15. Klāvs Liepiņš 0:07:03.
1. Nora Veismane 0:04:21, 2. Inguna Sakne 0:04:51, 3. Anna Apine 0:05:02, 4. Kristiāna Paula Sīmane 0:05:04, 5. Ulla Katrīna Dubra 0:05:08, 6. Kate Freināte 0:05:17, 7. Laura Tenberga 0:05:23, 8. Tīna Fišere – Blumberga 0:05:54.
B grupa
2000m
1. Jānis Antiņš 0:07:54, 2. Emīls Gūtmanis 0:08:13, 3. Emīls Tērauds 0:08:21.
1. Samanta Leitāne 0:08:23, 2. Lote Freināte 0:09:30, 3. Dārta Momotkova 0:10:03.
C grupa
5000m
1. Ainārs Antiņš 0:20:08, 2. Klāvs Briedis 0:20:50, 3. Reinis Briedis 0:24:49.
1. Santa Rekalo 0:24:44, 2. Katrīna Mierkalne 0:25:38, 3. Dana Veismane 0:26:18.
D grupa
10000m
1. Juris Karlsons 0:37:33, 2. Edgars Balodis 0:40:15, 3. Jānis Karlsons 0:42:53, 4. Kristaps Mierkalns 0:45:16.
7000m
1. Indra Krēgere 0:36:31, 2. Ilva Pastore 0:40:38, 3. Simona Balašova 0:46:03.
E grupa
10000m
1. Nauris Rūdulis 0:37:40, 2. Rimants Liepiņš 0:41:25, 2. Jānis Tenbergs 0:41:25, 4. Mārtiņš Gūtmanis 0:46:32, 5. Jānis Spirģis 0:47:31, 6. Ilvars Ruņģis 0:48:55, 7. Jānis Tērauds 0:49:52.
7000m
1. Dace Tenberga 0:33:50, 2. Dace Leitāne 0:35:32, 3. Aiga Rekalo 0:40:08, 4. Dace Baumane 0:40:39.
F grupa
7000m
1. Rinalds Gronskis 0:30:03, 2. Ilvars Ruņģis 0:33:26, 3. Aivis Mierkalns 0:34:15.
5000m
1. Anda Germova 0:24:57
 
 
 

<< Atpakaļ