Engures novads

ĀTRĀK, AUGSTĀK, TĀLĀK! Vieglatlētikas sacensības (FOTO GALERIJA)18-09-2019

Ātrāk, augstāk, tālāk! Tas tik bija viens varen lielisks pasākums – Engures novada skolu vieglatlētikas sacensības, kurā jaunieši no Engures novada skolām pierādīja sevi, iegūstot daudz pozitīvas emocijas!

10.septembrī Engures vidusskolas stadionā notika vieglatlētikas sacensības Engures novada skolām: Milzkalnes sākumskola, Engures vidusskola, Smārdes un Lapmežciema pamatskola. Šīs sacensības jau notiek trešo gadu – parasti maija beigās, bet šoreiz – septembrī, jo šī gada maijs mūs nelutināja ar piemērotiem laika apstākļiem – lija lietus un tālab pasākums tika pārcelts uz septembri. Pirmajā gadā vieglatlētikas sacensības notika Lapmežciema pamatskolā, kad tika atklāts arī Lapmežciema pamatskolas jaunais stadions, otrajā gadā – Smārdes pamatskolā, bet trešajā gadā – Engures vidusskolā.
 
 
Foto: Adele Lujāne
 
Šogad vieglatlētikas sacensībās Engurē viesojās Latvijas olimpieši – Ieva Zunda, Mārtiņš Rubenis un topošais olimpisko spēļu dalībnieks, jaunais soļotājs Ruslans Smolonskis (2019.gada 28.septembrī startēs pasaules čempionātā 50 km soļošanā). Par lieliskajiem viesiem mums jāsaka liels paldies sacensību organizatoriem – Modrim Liepiņam un Modrai Ignatei, kuri katru gadu cenšas uzaicināt ciemos kādu Latvijas olimpieti.
 
Ieva Zunda mācīja jauniešiem stafetes kociņa nodošanu, bet Mārtiņš Rubenis ar bērniem vingroja un ierādīja meditēšanas mākslu. Pirms apbalvošanas ceremonijas M.Rubenis dalījās ar pieredzi par iegūto olimpisko medaļu kamaniņu braukšanā un katram bērnam bija iespēja paturēt rokās to.
 
     
Foto: Adele Lujāne
 
Apbalvošanas ceremonijā medaļas aktīvajiem jauniešiem pasniedza M.Rubenis, A.Kalnozols un I.Krēgere. Jauniešiem bija iespēja izcīnīt medaļas individuāli katrā disciplīnā, bet visi kopā vāca punktus skolas kopvērtējumam, tāpēc svarīgi bija visiem atbalstīt tos aktīvistus, kuriem dažādās disciplīnās gāja grūtāk, lai tomēr izcīnītu kopvērtējumā augtāku vietu.
 
Atgādināsim par iepriekšējo gadu rezultātiem – pirmajā vieglatlētikas sacensību gadā Engures vidusskola kopvērtējumā kā skola izcīnīja 1.vietu (šobrīd jaunieši mācās 8. un 7.klasē), otrajā gadā tika izcīnīta 3.vieta (šobrīd jaunieši mācās 7.un 6.klasē), bet šogad iegūta 2.vieta (6.un 5.klases jaunieši), par divkārtējiem čempioniem kļuva – Milzkalnes sākumsskola, 3.vietu ieguva Smārdes pamatskola, 4.vietu Lapmežciema pamatskola (punktus skats šeit). Engures vidusskolai kā 2.vietas ieguvējiem balvā 150 eiro vērtībā dāvanu karte sporta inventāra iegādei. 1.vieta – 300 eiro, 3.vieta -100 eiro, 4.vieta – 50 eiro.
 
Foto: Adele Lujāne
 
Arī mūsējie skolēni individuāli izcīnīja godalgotas vietas, bija pat skolēni, kuri ieguva 2, 3 un pat 4 medaļas, piemēram, Marta Švāģere, Dāvids Dīvs Vītols, Emīls Bērziņš, Rihards Misjuro, Līva Viola Trifānova, Paula Nikola Momotkova u.c. (sīkāk skat. šeit)
 
Paldies Engures vidusskolas 12. un 11.klases jauniešiem, kas bija uzdevuma augstumos, jo bija godīgi tiesneši Engures novada skolu dalībniekiem, kā arī liels paldies Engures novada domei par atbalstu.

<< Atpakaļ