Engures novads

Basketbola čempionātā sākas pusfinālu cīņas23-03-2017

Basketbola čempionātā noslēdzies regulārais turnīrs, kurā pirmo vietu izcīnīja Engures komanda. Pusfinālā cīņu turpinās četras labākās komandas, aizvadot spēļu sēriju līdz divām uzvarām, bet Slampes un U-50 komandas tiksies sērijā par 5.vietu.

Pēdējie rezultāti:
U-50 – Lapmežciems 65:89
U-50 – Možeiko 24, Lagzdiņš 14, Petrovs 10, Balodis 8, Zunda 4, Priedītis 3, Tīss 2 punkti.
Lapmežciems – E.Zeibots 27, Vorms 17, Skrabis 14, Žūriņš 12, Ločmelis 9, Blūms 6, Graudiņš 4 punkti.
Brīvsolis – Engure 60:83
Brīvsolis – Gotfrīds 19, Nalivaiko 9, Rozentāls 7, Petkevičs 7, Starts 5, Krūmiņš 5, Prihodko 2, Morozovs 2, Dreimanis 2, Reinfelds 2, Pildiņš 0 punkti.
Engure – Feldmanis 31, Ozols 20, Silavs 14, Elviks 8, Tamsons 2, Kronbergs 2, Titkovs 2, Krūmiņš 2, Hermanis 0 punkti.
Slampe – Tukuma sporta skola 54:78
Slampe – Alenčiks 10, O.Kūma 9, A.Kūma 9, Buks 7, Cīrulis 7, Rasnačs 6, Ambrazevičs 4, Jurševskis 2, Sprigulis 0, Driķis 0 punkti.
Tukuma sporta skola – Litke 25, E.Horeliks 19, K.Horeliks 11, Zaltāns 10, Bautra 6, Dzirkals 5, Brinkmanis 2 punkti.
Engure – U-50 69:51
Engure – Ozols 26, Hermanis 15, Feldmanis 12, Tamsons 7, Krūmiņš 5, Kronbergs 4 punkti.
U-50 – Možeiko 16, Zunda 10, Freimanis 9, Ziediņš 5, Priedītis 5, Tīss 4, Balodis 2 punkti.
Tukuma sporta skola – Brīvsolis 86:80
Tukuma sporta skola – Litke 24, E.Horeliks 18, K.Horeliks 18, Krasovskis 11, Bautra 8, Brinkmanis 6, Dzirkals 1, Putenis 0 punkti.
Brīvsolis – Gotfrīds 22, Petkevičs 15, Rozentāls 14, Morozovs 12, Pildiņš 7, Reinfelds 4, Krūmiņš 3, Starts 2, Dreimanis 1, Prihodko 0 punkti.
 
Pusfinālu pāri:
Engure – Brīvsolis
Lapmežciems – Tukuma sporta skola
 
Nākamās spēles:
28.marts, Lapmežciems
Pusfināls 1.spēle
20:00 Lapmežciems - Tukuma sporta skola
30.marts, Engure
Pusfināls 1.spēle
20:00 Engure - Brīvsolis
4.aprīlis, Tukums
Pusfināls 2.spēle
19:30 Tukuma sporta skola - Lapmežciems
6.aprīlis, Smārde
Sērija par 5.vietu 1.spēle
19:00 U-50 - Slampe
Pusfināls 2.spēle
20:20 Brīvsolis - Engure
12.aprīlīs, Slampe
Sērija par 5.vietu 2.spēle
19:30 Slampe - U-5
 

<< Atpakaļ