Engures novads

Brīvsoļa jaunajai maiņai 5.vieta turnīrā Polijā08-07-2014

No 2.jūlija līdz 6.jūlijam sporta kluba „Brīvsolis” basketbola komanda piedalījās 12. starptautiskajā basketbola turnīrā Polijas pilsētā Gniezno. Savā vecuma grupā „Brīvsolis” izcīnīja 5.vietu, vienpadsmit komandu konkurencē. Dalība turnīrā bija iespējama ar Engures novada domes atbalstu.

„Brīvsolis” tika salozēti vienā apakšgrupā ar Polijas komandām „UKS IFLO Biala Podlaska”, „Bombardier Szczecin I”, „EMET Basket Szczecinek” un Vācijas komandu „SV HASPE 70”.
 
Savā turnīra pirmajā spēlē „Brīvsolis” pārliecinoši pieveica poļus no „UKS IFLO Biala Podlaska” komandas ar rezultātu 52:31, bet dienas otrajā spēlē piedzīvoja ļoti sāpīgu zaudējumu citai Polijas vienībai – „EMET Basket Szczecinek” – 45:47.
 
Turnīra otro dienu „Brīvsolis” sāka ar Vācijas komandas „SV HASPE 70” sagraušanu (57:31), bet otrajā spēlē piekāpās absolūtajiem grupas favorītiem – „Bombardier Szczecin I” ar rezultātu 37:52. Diemžēl, bet pārējo rezultātu neveiksmīgas sakritības dēļ tikai mazliet pietrūka, lai „Brīvsolis” spēlētu par 3.vietu turnīrā.
 
Turnīra pēdējā dienā bija spēle par 5.vietu turnīrā ar otrās apakšgrupas trešās vietas ieguvējiem – Polijas komandu „KS Niwa Oswiecim”. Ar noskaņojumu neatdot laukumā pretiniekiem nevienu centimetru tika panākta skaista uzvara 56:48, kas deva „Brīvsoļa” komandai 5.vietu turnīrā.
 
„Brīvsoļa” sastāvs turnīrā Polijā – Pēteris Nalivaiko, Miķelis Reinfelds, Mārcis Stūris, Ruslans Prihodko, Emīls Volodkēvičs, Dāvis Krūmiņš, Reinis Skabs, Kristaps Starts un Māris Sprūdžs.
 
„Brīvsoļa” rezultatīvākais spēlētājs turnīrā – Pēteris Nalivaiko.
 
Vietu sadalījums turnīra noslēgumā:
1. Polonia 1912 Leszno (Polija)
2. Bombardier Szczecin I (Polija)
3. La Basket Warszawa (Polija)
4. EMET Basket Szczecinek (Polija)
5. SK Brīvsolis (Latvija)
6. KS Niwa Oswiecim (Polija)
7. IFLO Biala Podlaska (Polija)
8. CD Magec Tias (Spānija)
9. Bombardier Szczecin II (Polija)
10. SV HASPE 70 (Vācija)
11. VfL Grasdorf (Vācija)
 
 

<< Atpakaļ