Engures novads

Burātāju Diena Engurē15-05-2013

2013. gada 18. maijā Engures ostā dienas garumā notiks dažādi ar burāšanu saistīti pasākumi. Uz pasākumu tiek aicināti lieli un mazi, jauni un veci, visi, kam interesē jūra, vējš un veselīgi pavadīts laiks svaigā gaisā. Visā dienas garumā interesenti varēs piedalīties un vērot sekojošus pasākumus:

 
09:00 – 11:00 Jahtu apskate Engures ostā, gatavošanās sezonas pirmajai regatei
 
10:00 Renovētās jahtkluba ēkas oficiālā atklāšana. Atklāšanas parāde “Jahtkluba Engure” sezonas atklāšanas regatei pie jahtkluba ēkas
 
10:30 Prezentācija par jaunatnes burāšanas sporta sekcijas uzsākšanu Engures ostā, tikšanās ar treneriem.
 
11:00 Pirmās jahtas starts Sezonas atklāšanas regatē pretī ostas moliem
 
11:00 – 12:00 Visu regates dalībnieku starti maršrutā Engure – Mērsrags – Engure
 
13:00 Prezentācija par jaunatnes burāšanas sporta sekcijas uzsākšanu Engures ostā
 
15:00 – 18:00 Zupas vārīšana ostā un regates dalībnieku sagaidīšana finišā
 
Visas dienas garumā ostā būs uzstādīta apskatei Optimist klases jahta ar kuru savas burāšanas gaitas ir uzsācis ne viens vien Eiropas, Pasaules un Olimpiskais čempions. Ar šādām jahtiņām šogad tiks uzsākta jauno burātāju apmācība arī Engurē. Burāšanas sekcijai var pieteikties bērni un jaunieši no 6 līdz 14 gadiem. Labvēlīgu laika apstākļu gadījumā jaunajiem censoņiem būs iespēja iemēģināt jahtiņu arī praksē burājot treneres uzraudzībā Engures ostas akvatorijā.
Visas dienas garumā interesentiem būs iespēja izvizināties ar jahtkluba motorlaivu. Vai vienkārši pasēdēt ostmalā un labi pavadīt laiku.
 
 

<< Atpakaļ