Engures novads

Dzīve sportā apstājusies... Nē, nav gan!21-04-2020

Lai arī ar vispasaules pandēmiju ir apturētas daudz un dažādas kustības un iespējas, mēs tomēr varam turpināt stiprināt savu imunitāti un uzlabot fizisko formu!

Diemžēl, bet Engures novada čempionāti tika pārtraukti un vairs neturpināsies, pirmo reizi arī nenoskaidrojot uzvarētājus. Šis lēmums šobrīd galvenokārt ir pamatots tieši no veselības viedokļa, jo nebūtu prātīgi sākt aktīvi spēlēt, ja liela daļa no mums šos pāris mēnešus nebūs darījuši neko. Protams, šobrīd arī nav zināms, vai pēc 12.maija kas vispār būs iespējams. 
 
Taču mēs noteikti varam kustēties! Un tas ir jādara! Mēs esam ļoti priviliģētā situācijā, jo Engures novadā ir daudz skaistu meža taku, jūras pludmale, daudz lauku ceļu – ir iespēja doties pastaigās, skrējienos, velo braucienos un elpot ar pilnu krūti – veicot dabiskas plaušu ventilācijas, kas ir tiešs darbs cīņā ar vīrusiem! 
 
Sporta klubs "Brīvsolis" šobrīd piedāvā vairākas izkustēšanās iespējas, ja nav ideju ko darīt! 
 
Pirmā iespēja – Smārdes apkaimē ir izvietoti divi skrējēju vīriņi, kuru atrašanās vietas tiek mainītas. Brīvsolis savā Facebook kontā publicē gan karti, gan bilžu norādes par vīriņu atrašanās vietu, jums ir iespēja tos mēģināt atrast. Ja vēl savu bildi ar vīriņu fonā publicēsiet mūsu Facebook kontā komentāros, būs iespēja tikt pie balviņām! 
 
 
 
Otrā iespēja – piedalīties skriešanas seriāla Brīvsolis attālinātajos posmos. Esam uzsākuši skriešanas seriāla 2020.gada sezonas organizēšanu, kurš notiks savādāk kā ierasts. Meža teritorijā tiks nomarķēta trase, kuru būs iespējams veikt jebkurā sev izvēlētā laikā brīvdienās, ievērojot visus valstī noteiktos piesardzības pasākumus! Veicot savu skrējienu/iešanu/nūjošanu stundas  garumā un atsūtot savu atskaiti organizatoriem, būs iespēja gan cīnīties par uzvaru sezonas kopvērtējumā, gan katrā posmā izlozes kārtībā tikt pie balvām! Vairāk informācija ir atrodama interneta vietnē www.brivsolis.lv
 
Trešā iespēja – to gan mēs neorganizēsim, bet kā iespēju piedāvājam – paņem no mājas atkritumu maisu un izej pastaigā pa vietējiem ceļiem, mežiem un pļavām – tur noteikti ir gana daudz salasāmu atkritumu! Palīdzēsim paši sev un dabai! 
 
Turpinām kustēties un baudām tās iespējas, kuras mums ir dotas! 
 

<< Atpakaļ