Engures novads

Engures jaunie pludmales volejbolisti patīkami pārsteidz10-03-2015

Pamatīgu pārsteigumu sarūpējuši Engures jaunie pludmales volejbolisti Ernests Gūtmanis un Kaspars Kronbergs pagājušajā nedēļas nogalē izcīnot 3.vietu starptautiskā bērnu un jauniešu turnīrā pludmales volejbolā, kas norisinājās sporta centrā "Brazīlija".

Turnīrs norisinājās jau ceturto reizi, par uzvarētāju kausiem un balvām kopā cīnijās 40 komandas divās vecuma grupās! Ciemiņi gan bija tikai no Lietuvas, jo Krievijas un Ukrainas jaunie pludmales volejbolisti, kuri katru pavasari šo turnīru bija apmeklējuši, šoreiz neatbrauca finansiālās krīzes apstākļu spiesti. Toties Latvijas novadi bija pārstāvēti kā vēl nekad – Aizputes, Kuldīgas, Engures, Tukuma, Vecumnieku, Zvejniekciema, Siguldas un Līvānu sporta skolas un Rīgas volejbola skolas bija atsūtījuši savus labākos jaunos pludmales volejbola pārstāvjus.
 
Jāpiebilst, ka Engures novadu šajās sacensībās pārstāvēja divi pāri Ernests Gūtmanis/Kaspars Kronbergs un Krišs Liepiņš/Kristiāns Riekstiņš, turklāt abiem pāriem tā bija debija pludmales volejbola turnīros! Jo īpašu jāuzslavē mūsu puiši – Ernests un Krišs, kuri ir 2 gadus jaunāki par vairumu šo sacensību dalībnieku! Ja Kristiāns un Krišs šoreiz uzkrāja lielisku pieredzi, tad Ernests un Kaspars aizbumbojās līdz mazajām finālam, izcīnot trešo vietu, sev priekšā palaižot vien 2 pārus no Aizputes un Siguldas! Izcils treneres Andromēdas Bērziņas darbs!
 
Priecē, ka pērnvasar aizsāktais projekts „Ķesterciema pludmales volejbola akadēmija” ir radījis tik plašu atsaucību jauno engurnieku vidū, ka nodarbības tiek turpinātas arī ziemas periodā, un nu jau varam ar prieku paziņot, ka Engures pagasta pārvaldes vadītāja Andra Kalnozola svētību Andromēda turpinās darbu ar Engures jaunajiem pludmales volejbolistiem arī turpmāk! Būs karsta vasara, bet vēl līdz tam – atzīmēsim ziemas treniņcikla noslēgumu – abas Andromedas Bērziņas treniņgrupas 11.martā ar biedrības „Engures sportam” un Engures vidusskolas atbalstu dosies uz sporta centru "Brazīlija", lai aizvadītu savu pirmo iekšējo mikroturnīru pirmoreiz īstā pludmales volejbola hallē!
 
Rimants Liepiņš
Biedrība „Engures sportam”
 
 

<< Atpakaļ