Engures novads

Engures Kjokušinkai karatē do kluba „Šuto” jaunumi01-02-2013

No 15. – 17. februārim Engurē notika gadskārtējā ziemas nometne, kuru organizēja Latvijas Kjokušinkai karatē do federācija. Nometni vadīja Senseis Vladimirs Lavrinovičs, Sensejs Mareks Lavrinovičs, Sempais Vitālijs Beļinskis un Sempais Juris Čeksteris. Ziemas nometnē piedalījās vairāk, kā 50 dalībnieki no Kjokušinkai karatē klubiem - Kandavas, Saldus, Tukuma, Engures un Mērsraga, kā arī K-1 klubs no Tukuma, kuru vadīja Mareks Lavrinovičs. Nometnes mērķis bija uzlabot bāzes tehniku un fizisko sagatavotību, kā arī paaugstināt kvalifikāciju.

No Engures kluba „Šuto” ziemas nometnē piedalījās Sintija Beļinska, Deniss Beļinskis, Sandis Ignāts, Kaspars Bramanis, Kristaps Mierkalns, Guntis Balodis; vēl nometnē piedalījās un paaugstināja kvalifikāciju Evita Kristovica un Modris Dornis – 8. Kju (zilā josta), Markuss Mortuļevs, Nika Stīpniece un Gints Cīrulis – 9. Kju (oranža ar zilu svītru), Viljams Leo Lastovskis – 10.kju (oranža josta).

Tieši nedēļu pēc ziemas nometnes 23. februārī Kandavā notika 7. Arņa Kraukļa piemiņas kauss. Tajā piedalījās vairāk, kā 50 dalībnieki no Kjokušinkai karatē klubiem un viesi no Rīgas Jusui karatē federācijas.

No Engures karatē kluba „Šuto” piedalījās un ieguva godalgotas vietas –

1. vieta – Daniela Lotocka;
2. vieta – Evita Kristovica, Dilans Grass (Dilanam šīs bija pirmās sacensības);
3. vieta – Viljams Leo Lastovskis (arī Viljamam šīs bija pirmās sacensības).

<< Atpakaļ