Engures novads

Engures novada atklātais pludmales volejbola čempionāts noslēdzas ar aizraujošu finālu19-08-2013

Engures novada atklātais pludmales volejbola čempionāts sākās jūnijā, kurā startēja deviņpadsmit komandas no Engures novada un apkaimes. Turnīra pirmajā posmā komandas tika sadalītas divās apakšgrupās – Smārdes grupā startēja desmit komandas, bet Lapmežciema grupā – deviņas. Katras grupas sešas labākās komandas turpināja dalību izslēgšanas spēlēs.

Pusfinālā iekļuva četras komandas – Žūriņš/Šēls (Lapmežciems), Priede/Jackovskis (Jaunsāti), Barkāns/Barkāns (Apšuciems) un Hirkovskis/Bērziņš (Tukums). Pirmajā pusfinālā tikās Žūriņš/Šēls un Barkāns/Barkāns, kur abās spēlēs uzvaras ar 2:0 svinēja lapmežciemnieki, iekļūstot turnīra finālā. Otrajā pusfinālā sīvā cīņā finālā iekļuva Priede/Jackovskis, jo veselības problēmu dēļ otro spēli nepabeidza Hirkovskis/Bērziņš.
 
Diemžēl, bet Artūra Hirkovska/Daiņa Bērziņa veselības problēmas liedza viņiem cīnīties par trešo vietu turnīrā, līdz ar to bez cīņas par trešās vietas ieguvējiem kļuva Imants un Mārtiņš Barkāni no Apšuciema.
 
Engures novada čempioni Andris Žūriņš un Lauris Šēls 
 
Turnīra fināls izvērtēs super sīvs, jo uzvarētāju noskaidrošanai bija nepieciešami septiņi seti!
Pirmajā finālspēlē uzvaru izcīnīja Žūriņš/Šēls ar 2:1 (13:21; 21:15; 15:10), bet otrajā pārāki bija Priede/Jackovskis ar 2:1 (17:21; 21:17; 15:12). Līdz ar to uzvarētāju noskaidrošanai bija nepieciešams „Zelta sets”, kurā ar 15:12 uzvaru svinēja Andris Žūriņš un Lauris Šēls no Lapmežciema. Otro vietu izcīnīja Raivis Priede un Artūrs Jackovskis no Jaunsātiem.
 
Sandis Čilipāns
 
 

<< Atpakaļ