Engures novads

Engures novada čempionāts volejbolā Engure - Smārde20-03-2019

19. marta pievakarē, kad ārā jau pavisam satumsis Engures vidusskolas sporta zālē sapulcējušies sporta entuziasti un atbalstītāji , lai aizvadītu Engures novada čempionātu volejbolā. Sporta zālē jūtama spēcīga enerģija un pat azartiska agresija, jo abas komandas nākušas tikai ar vienu domu – uzvarēt. Cīņa spraiga un norit starp divām novada komandām Enguri un Smārdi, un uzvara Engurei nozīmētu vietu ceturtdaļfinālā – ko viņi arī izdara ar rezultātu - 3:1 (25:17; 19:25; 25:18; 25:23).

 Spēli komentē Engures novada sporta pasākumu organizators Sandis Čilipāns: „Engure turpina fantastisko uzvaru gājienu volejbola čempionātā, īstā brīdī tiekot pie panākumiem, kas ļauj Engures komandai garantēt vietu ceturtdaļfinālā.” Engurei čempionāta sākumā negāja tik spīdoši kā cerēts un brīžiem likās, ka nav cerības tikt Playoff jeb izslēgšanas spēlēs, bet pēdējā 3 uzvaru sērija šo domu izslēdza. Spēle pret Smārdi bija nozīmīga, jo Engures komanda apsteidza vienu no sīvākajiem konkurentiem – Smārdi, kura parasti čempionātos bez medaļas mājās nebrauc. Engures komandai jauni sporta tērpi – iespējamais enerģijas un veiksmes avots.
Ar Lapmežciema komandas uzvaru 20. martā pār Slokas komandu, noslēdzās Engures novada atklātā volejbola čempionāta regulārais turnīrs un ir kļuvuši zināmi ceturtdaļfinālu pāri: Lapmežciems – Engure un Smārde – SK Lauciene.
 
Kopumā čempionātā piedalās 10 volejbola komandas no Engures un kaimiņu novadiem. Novēlēsim mūsu novada komandām veiksmi turpmākajā čempionātā un ceram satikties finālā, kurš paredzēts pavasara otrajā pusē. Tāpat 10. maijā pl. 19.00 Lapmežciema Tautas namā notiks Sportistu apbalvošanas pasākums un balle.
 
Informācija par aktualitātēm un jaunumiem novada sporta jomā – www.brivsolis.lv, savukārt, visi foto mēnesi no publikācijas brīža būs pieejami - ŠEIT.

 

Ilze Steriņa

 

<< Atpakaļ