Engures novada sportisti startē Biķerniekos un veterānu mačos28-04-2014

Pateicoties biedrības "Engures sportam" aktivitātei un novada sporta pasākumu organizatoram, karstu nedēļas nogali aizvadījuši Engures skrējēju pulks. Sestdien Engures novada 6 seniori pārstāvēja Novadu Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības 51.sporta spēļu sacensībās pavasara krosā, savukārt dienu vēlāk seniori pievienojās jauniešu pulkam un kopīgi devāmies uz skriešanas seriāla “Skrien, Latvija” Biķernieku pusmaratona posmu.

Lielākā daļa jauniešu ne tikai pirmoreiz pabija Biķernieku sporta kompleksā, bet arī pirmoreiz piedalījās skriešanas sacensībās ārpus sava Novada. Lai arī šoreiz startējām tikai 5,5 un 11km distancēs, skriets tika godam, acis finišā mirdzēja visiem, un viens otrs rezultāts pat izbrīnīja Novada sporta dzīves šefu – Sandi Čilipānu. Jāpiebilst, ka šīs sacensības kalpoja tikai, kā iesildīšanās Nordea Rīga maratons mačiem, kur vairums lielo puišu un brašāko meiteņu, kas Biķerniekos skrēja 5,5km, ir izvēlējušies brangāku – 10km distanci.

36 skrējēji pārstāvēja Engures novadu skriešanas seriāla “Skrien, Latvija” sacensībās Biķerniekos

Piebildīsim, ka sportisti sacensībās piedalījas ar Engures novada atbalstu – sarūpēts bezmaksas autotransports un apmaksāta dalības maksa jauniešiem līdz 18 g.v., tiem jaunajiem censoņiem, kuri būs piedalījušies gan Biķernieku sacensībās, gan Nordea Rīgas maratonā, biedrība “Engures sportam” dāvās profesionālus skriešanas kreklus ar novada simboliku.

Brauksim uz sacensībām arī turpmāk – kopā gan jautrāk, gan lētāk!

Labākie šajās sacensībās:

Ainārs Antiņš – 5.5 km distancē 4.vieta savā vecuma grupā un 21.vieta kopvērtējumā

Santa Rekalo - 5.5 km distancē 4.vieta savā vecuma grupā un 145.vieta kopvērtējumā

Kristaps Starts – 11 km distancē 5.vieta savā vecuma grupā un 45.vieta kopvērtējumā

Katrīna Silva-Mierkalne - 5.5 km distancē 5.vieta savā vecuma grupā un 204.vieta kopvērtējumā

Dāvis Kundziņš - 5.5 km distancē 5.vieta savā vecuma grupā un 59.vieta kopvērtējumā

Betija Līcīte - 5.5 km distancē 6.vieta savā vecuma grupā un 302.vieta kopvērtējumā

Vanesa Rekalo - 5.5 km distancē 8.vieta savā vecuma grupā un 311.vieta kopvērtējumā

Rinalds Gronskis – 11 km distancē 9.vieta savā vecuma grupā un 158.vieta kopvērtējumā

Jānis Antiņš – 5.5 km distancē 9.vieta savā vecuma grupā un 38.vieta kopvērtējumā

Klāvs Briedis – 5.5 km distancē 10.vieta savā vecuma grupā un 39.vieta kopvērtējumā

Gints Konošonoks – 11 km distancē 17.vieta savā vecuma grupā un 80.vieta kopvērtējumā

Savukārt dienu iepriekš LSVS pašvaldību 51. sporta spēlēs pavasara krosā Likvertenu silā Bauskas pievārtē 1km distancē zelta medaļu un uzvarētājas titulu vecumā grupā 70+ izcīnīja Vija Lauva, Engures novadā dzimusi tukumniece. Braši cīnījās arī Rinalds Gronskis, Dace Leitāne un Anda Pūce-Konošonoka savās vecuma grupās iekļūstot pirmajā sešiniekā, vīru 40+ vecuma grupā konkurence bija niknāka un vīri, šķiet, mazāk gatavi startam izteikti spiedīgos laika apstākļos, tālab Rimantam Liepiņa un Gintam Konošonokam vietas pirmā desmitnieka beigās. LSVS.lv oficiālos rezultātus vēl nav publicējuši, bet kopumā skrienošajiem senioriem uzslava par uzdrīkstēšanos un, protams – ENGURES NOVADAM IR PIRMĀ ZELTA MEDAĻA LSVS pašvaldību 51. sporta spēlēs!

AR PILNU PUBLIKĀCIJU VARAT IEPAZĪTIES, SPIEŽOT UZ SAITES:  ENGURESPORTAM.LV