Engures novads

FOTO: Engures novads aizvadījis kvalifikācijas sacensības Latvijas IV olimpiādē23-05-2016

21. un 22. maijā Talsos notika Latvijas IV olimpiādes priekšsacīkšu turnīri volejbolā un florbolā, kuros startēja arī Engures novads. Olimpiādes finālsacensības notiks no 1. līdz 3. jūlijam Valmierā.

Engures novada komandas pirmo reizi piedalījās Latvijas olimpiādes atlases turnīros un pirmie starti vērtējami kā apmierinoši.
 
Mūsu volejbola komandai bija jāaizvada četras spēles, pret Ventspils, Aizputes, Talsu un Kuldīgas novadiem. Jāpiebilst, ka kvalifikācijas nosacījumi paredz - no piecām komandām uz nākamo kārtu kvalificējas tikai viena - uzvarētāju komanda. Spēles bija lieliska pieredze mūsu jaunajiem spēlētājiem, no kuriem lielākajai daļai tās bija pirmās šāda līmeņa sacensības.
Engures novads - Ventspils novads 0:3
Engures novads - Aizputes novads 0:3
Engures novads - Talsu novads 0:3
Engures novads - Kuldīgas novads 0:3
Engures novada komandā spēlēja: Emīls Silavs, Rūdolfs Ozoliņš, Edgars Zēbergs, Rihards Lapčenko, Edgars Stūris, Māris Sprūdžs, Mareks Viņiarskis, Mārcis Jackovskis, Artūrs Jackovskis. Treneris - Andris Viņiarskis.
 
Florbola sacensībās mūsu komandai bija jācīnās četru komandu turnīrā, no kurām divas labākās kvalificējās nākamajai kārtai. Jāpiebilst, ka Talsu komandas satāvu veidoja florbola virslīgas komanda, Kuldīgas novads spēlē flrbola 1.līgā, bet Grobiņas novads šogad triumfēja florbola 2.līgā.
Engures novads - Talsu novads 4:23
Engures novads - Grobiņas novads 2:8
Engures novads - Kuldīgas novads 4:9
Engures novada komandā spēlēja: Mārtiņš Učelnieks, Dāvis Krūmiņš, Miķelis Reinfelds, Emīls Volodkēvičs, Reinis Duksītis, Kaspars Mežnieks, Rainers Subris, Uģis Lazdiņš, Artūrs Oščepkovs un Artis Zīriņš. Treneris - Mārtiņš Dambis
 

<< Atpakaļ