Engures novads piedalīsies Latvijas pašvaldību sporta veterānu (senioru) sporta spēlēs21-01-2014

Pirmo reizi tiek veidota Engures novada komanda startam Latvijas mēroga sacensībās – Latvijas pašvaldību sporta veterānu (senioru) sporta spēlēs. Aicinājumam piedalīties atsaukušies dalībnieki no Lapmežciema (galda teniss, basketbols), no Engures (Engures triatlona klubs plāno startēt skriešanas, riteņbraukšanas, peldēšanas un citās sacensībās) un citi.

Aicinām atsaukties visus, kas vēlas un ir gatavi pārstāvēt Engures novadu šāda mēroga sacensībās dažādos sporta veidos – vieglatlētika, orientēšanās, riteņbraukšana, peldēšana, volejbols, galda teniss, novuss, basketbols, šahs, dambrete, darti, svara stieņa spiešana guļus, minifutbols, telpu futbols, florbols, pludmales volejbols, šaušana, brīvā cīņa un hokejs.

Vecuma grupas vīriešiem un sievietēm ir sākot no 35 gadu vecuma (35+, 40+, 45+, 50+, 55+, 60+, 65+, 70+).
Visus interesentus lūdzam pieteikties līdz 2014. gada 28. janvārim pa tālruni 29496815 vai e-pastu: sandis.cilipans@enguresnovads.lv.