Engures novads

FOTO: Engures skolēni godam nostartējuši „Lāses kausā” volejbolā09-04-2015

21. martā Skonto hallē jau 14.reizi notika populārās volejbola sacensības jauniešiem - “Lāses kauss 2015”, kurām bija kvalificējusies arī mūsu skolas zēnu komanda (1999.-2002.gadu grupā).

Kopskaitā bija 123 komandas un mūsu vecumam 31 komanda. Mūsu skolas puiši ieguva vērtīgu pieredzi, jo šis ir pirmais tika augsta līmeņa turnīrs, kur zēni spēlējuši. Zēniem bija gan zaudējumi, gan uzvaras, bet jāatzīst, ka trīs zaudējumi piedzīvoti ļoti līdzvērtīgās spēlēs, kad mūsu komanda bija pārliecinošā vadībā ar +3 un +4, bet spēlēs izskaņā zaudēts ar 1 vai 2 punktiem. Varbūt zēniem bija satraukums vai pietrūka spēka, noteikti arī pārliecības par komandas un savām spējām, kā arī līderu, kas uzņemtos iniciatīvu. 31 komandas konkurencē Engures vidusskola ierindojās godpilnajā 23.vietā.
 
Engures skolu pārstāvēja: Kristaps Aizups, Reinis Lācis, Ainārs Antiņš, Reinis Briedis, Linards Ruks, Jānis Matīss Kalējs, Mārtiņš Orste, Roberts Rozenbergs, Matīss Fogelis un Emīls Gūtmanis. Lielu paldies skolotāja saka arī Engures vidusskolas absolventam Tomam Lācim par atbalstu un palīdzību spēlēs.
 
Šis turnīrs ir īpašs arī ar to, ka ne tikai tiek spēlēts volejbols, bet ir arī dažādas radošās stacijas (eksperimenti; mākslas stacijas; braukšana ar mašīnām; lekšana ar gumijas zābaku; sērkociņu pūšana; piramīdu būvēšana no makaroniem un kartupeļiem;lego celšana utt), kur skolēni var piedalīties,saņemot par paveikto uzdevumu lentītes, krāt tās, un apmainīt pret vērtīgām balvām (dvieļi, saldumi, sporta pudeles utt.).
Jāatzīst, ka mūsu skolas skolēni piedalījās ļoti aktīvi un nopelnīja sev vērtīgas balvas.
 
Paldies skolēniem par piedalīšanos sacensībās, vecākiem, skolas adminstrācijai un Tomam Lācim par atbalstu.
 
Indra Krēgere,
Engures vidusskolas sporta skolotāja
 
 

<< Atpakaļ