Engures novads

„Engures sportam” dibinātājs Rimants Liepiņš debitē Ņujorkas maratonā10-11-2014

Biedrības „Engures sportam” dibinātājs Rimants Liepiņš, kurš šodien svin 41 gada jubileju, aizvadītajā nedēļā piedalījās Ņujorkas maratonā. Slavenajās ASV galvaspilsētas skriešanas sacensībās mūsu novadnieks startēja godam – vairāk nekā 50 tūkstošu dalībnieku konkurencē, spītējot veselības likstām, izcīnīta 5160. vieta. Cepuri nost!

Jāņem vērā, ka pēc garā pārlidojuma uz otru zemeslodes pusi Rimantam nebija laika aklimatizēties. Taču pēc finiša pats ķesterciemnieks par to nebilda ne vārda un bija kritiski noskaņots. „Godam izdevās noskriet vien trases pirmos 30km līdz slavenajam Kvīnsboro tiltam, kas “nogalināja”. Ap 32. km nepārejoši krampji abās kājās, uzmācīgā doma par izstāšanos, bet pēc mantām taču tāpat jānokļūst, klasiskais pienācīgi nesagatavoto skrējēju jautājums, kas īd galvā – kapēc es vispār skrienu, kam man to vajag,” biedrības Engures sportam mājaslapā www.enguresportam.lv raksta Rimants.
 
„Lai vai kā – brīžiem pārejot soļos, līdz finišam tiek aizklunkurēts, pēdējos desmit kilometros palaižot garām gan daļu latviešu, ar kuriem esmu iepazinies īsi pirms starta, gan slaveno Dānijas tenisisti Karolīnu Vozņacku,” atceras Rimants. 
 
Ņujorkas maratonā piedalījās pavisam 15 Latvijas skrējēji.
Plašāk par trasē piedzīvoto lasiet Rimanta blogā augstāk pieminētajā mājaslapā.
 
 

<< Atpakaļ