Engures novads

Engures sportam MTB komandai jauns rekords28-04-2015

Svētdien, 26. aprīlī, tika aizvadīts Latvijas lielākā riteņbraukšanas sacensību seriāla SEB MTB maratona pirmais posms no Cēsīm līdz Valmierai. Engures sportam komanda izcīnīja 11. vietu 103 komandu konkurencē, bet Uldis Sedliņš 22. vietu 1555 dalībnieku konkurencē. Apsveicam!

14. SEB MTB maratona sezona arī šogad tika iesākta ar posmu no Cēsīm līdz Valmierai. Kā jau pēdējos gados ierasts, arī šoreiz dalībnieku skaits jaunajā sezonā sniedzās krietni pāri 2300 riteņbraucējiem. Vieniem mērķis bija cīnīties par uzvaru, citiem pārspēt kaimiņus, draugus, vai arī uzveikt sevi.
 
Jaunajā sezonā SEB MTB maratonā kopumā paredzēti septiņi posmi. Pirmo reizi aizraujošās sacensības notiks Talsos un Ikšķilē. Siguldas posmam piešķirta UCI kategorija, kamēr Vietalvā norisināsies cīņas par Latvijas čempiona titulu.
 
Cēsis – Valmiera posmā sacensību organizatori bija parūpējušies par ļoti aizraujošu un ātru trasi, kur jau ierastajām taciņām tika pievienoti jauni un interesanti posmi ar vairākiem kāpumiem. Skandi motors distancē pirmā trases daļa bija pilnībā jauna un reizē ļoti aizraujoša. Šajā gadā vairs dalībnieki neatgriezās atpakaļ Cēsīs, bet gan devās uz Valmieru. Arī Virši – A un Mammadaba veselības braucieni, kuriem bija jauna starta vieta, uzreiz devās uz Valmieru pa interesantajām Gaujas Nacionālā parka taciņām un meža ceļiem.
 
“Engures sportam” MTB minēji sezonas atklāšanas pasākumā piedalījās ar 2 nokomplektētām komandām Virši – A 44 kilometru garajā distancē. Engures sportam I komanda ierindojās augstajā 11.vietā, bet Engures sportam II komanda – 60.vietā 103 komandu konkurencē.
 
Individuāli, no mūsējiem labākais – Superuldis jeb Uldis Sedliņš 22.vieta (!) 1555 dalībnieku konkurencē – nebijis rezultāts Engures sportam MTB šūniņas vēsturē!
 
Patīkami, ka komandas kapteinis Gints Freināts komandā iesaistījis ne vien vienīgo daiļā dzimuma pārstāvi – Arnitu, bet arī Engures novada domes deputātu – Bērziņa kungu, kuram nav ne 30, ne 40, un, man šķiet, arī vairs ne 50… Cepuri nost! Ko varam mēs, mājās sēdētāji, Gūtmaņa kungs ar ģimeni u.c.?
 
SEB MTB maratona 2.posms notiks 10.maijā Kuldīgā. Engures novada superčali [lēdija], vai Tu vari nomīt ātrāk, kā Atis Bērziņš? Ja Tev ir duka, meklē komandas kapteini: g.freinats@inbox.lv.
 
 
Rimants Liepiņš,
Biedrība Engures sportam
 
 

<< Atpakaļ