Engures novads

Engures vidusskolas 1. klase projekta "Pirmie soļi basketbolā" finālā19-02-2019

Engures vidusskolas sporta skolotāja Indra Krēgere pastāsta par Engures vidusskolas 1. klases panākumu - Sportland projekts "Pirmie soļi basketbolā" tikšanu līdz finālam!

Engures vidusskolas sporta skolotāja, decembrī, pēc klases audzinātājas (I.Dreimane) ierosinājuma, nosūtījuma pieteikumu uz Sportland projektu "Pirmie soļi basketbolā" 1.klasei. Decembrī tika saņemta atbilde un uzaicinājums piedalīties pusfinālā 11.janvārī Talsos. 1.klases skolēniem sākās cītīga gatavošanās uz pusfināla sacensībām. Engures vidusskolas 1.klase nostartēja ļoti labi un kvalificējās lielajam finālam 15.februārī Salaspilī. 
 
Lielajā finālā Engures vidusskolas 1.klase cīnījās, sportoja, labi pavadīja laiku un ieguva katrs bērns sev piemiņā vērtīgas balvas (T kreklus un mazos rokas dvieļus ar Sportland simboliku) un izcīnīja skolai 7 jaunas basketbola bumbas (6.izmērs). Engures vidusskola šajās sacensībās piedalījās otro gadu pēc kārtas, bet pirmo reizi tika līdz finālam! Paldies, klases audzinātājai Ingai Dreimanei, par ierosinājumu un atbalstu kopā ar Raivo Rosta un Martina Kulša mammām finālā Salaspilī! 
 
Engures vidusskolas sporta skolotāja, Indra Krēgere
 

<< Atpakaļ