Engures novads

FOTO: Florbola čempionāta 2.posmā uzvar "Plieņciema vilki"17-02-2014

Sestdien, 15.februārī Engures vidusskolā tika aizvadīts otrais posms Engures novada florbola čempionātā. Otrajā posmā uzvarēja "Plieņciema vilki", otro vietu izcīnīja Smārde CentrālĀzija, trešajā vietā - Klapkalnciema florbolisti.

Rezultāti:
Ķesterciema Ašās kedas – Klapkalnciema jāņtārpiņi 3:9
Smārde – Plieņciema vilki 1:3
Lapmežciems – Klapkalnciema jāņtārpiņi 7:5
Ķesterciema Ašās kedas – Smārde 1:3
Lapmežciems – Plieņciema vilki 2:9
Smārde – Klapkalnciema jāņtārpiņi 7:5
Ķesterciema Ašās kedas – Lapmežciems 4:3
Plieņciema vilki – Klapkalnciema jāņtārpiņi 7:6
Lapmežciems – Smārde 1:3
Ķesterciema Ašās kedas – Plieņciema vilki 5:7
 
Otrā sabraukuma vietas:
1. Plieņciema vilki
2. Smārde/#CentrālĀzija
3. Klapkalnciema jāņtārpiņi
4. Lapmežciems
5. Ķesterciema Ašās kedas
 
Spēlētāju statistika pēc 2. posma
(*vārti, piespēles, punkti)
 
1 Adrians Mihailovs Klapkalnciema jāņtārpiņi 17* 4 21
2 Artūrs Ančerevičs Lapmežciems 12 7 19
3 Mārtiņš Orste Plieņciema vilki 10 6 16
4 Mikus Roze Klapkalnciema jāņtārpiņi 6 10 16
5 Dāvis Krūmiņš Smārde 10 4 14
6 Intars Orste Plieņciema vilki 8 5 13
7 Miķelis Reinfelds Smārde 8 4 12
8 Ainārs Antiņš Ķesterciema Ašās kedas 10 2 12
9 Matīss Jānis Kalējs Plieņciema vilki 8 4 12
10 Jānis Antiņš Ķesterciema Ašās kedas 7 4 11
11 Emīls Gūtmanis Ķesterciema Ašās kedas 6 4 10
12 Deivis Ozoliņš Plieņciema vilki 4 6 10
13 Ralfs Orste Plieņciema vilki 6 3 9
14 Kristaps Mulders Lapmežciems 5 3 8
15 Mārtiņš Učelnieks Smārde 5 2 7
16 Markuss Druziks Lapmežciems 3 4 7
17 Eduards Ezers Klapkalnciema jāņtārpiņi 3 4 7
18 Inguss Bumburs Lapmežciems 5 1 6
19 Kārlis Lauva Klapkalnciema jāņtārpiņi 3 3 6
20 Māris Sprūdžs Smārde 3 2 5
21 Juris Kjahjars Smārde 3 2 5
22 Emīls Jansons Klapkalnciema jāņtārpiņi 1 4 5
23 Ruslans Prihodko Smārde 1 3 4
24 Klāvs Briedis Ķesterciema Ašās kedas 2 2 4
25 I.Galancevs Lapmežciems 4 0 4
26 Kristaps Zaļkalns Smārde 1 2 3
27 Artūrs Puķītis Smārde 1 2 3
28 Reinis Lācis Ķesterciema Ašās kedas 0 3 3
29 Roberts Rimšaitis Plieņciema vilki 3 0 3
30 Atvars Orste Plieņciema vilki 0 3 3
31 Aigars Kalnozols Plieņciema vilki 1 2 3
32 J.Neilands Lapmežciems 2 1 3
33 Eduards Račiņš Klapkalnciema jāņtārpiņi 1 1 2
34 Kristaps Starts Smārde 1 0 1
35 Aivars Mozulis Ķesterciema Ašās kedas 1 0 1
36 Sandis Ozoliņš Plieņciema vilki 1 0 1
37 Kristaps Aizups Plieņciema vilki 1 0 1
38 Linards Ruks Plieņciema vilki 1 0 1
39 Dens Neilands Lapmežciems 0 1 1
40 Jānis Millers Lapmežciems 0 1 1
41 Lauris Seļickis Lapmežciems 0 1 1
42 Raivis Birznieks Lapmežciems 1 0 1
43 Gustavs Ruģelis Klapkalnciema jāņtārpiņi 0 1 1
44 Oskars Ruģelis Klapkalnciema jāņtārpiņi 1 0 1
45 Mančass Klapkalnciema jāņtārpiņi 1 0 1
46 Ludis Volodkēvičs Smārde 0 0 0
47 Emīls Volodkēvičs Smārde 0 0 0
48 Elvis Kalniņš Smārde 0 0 0
49 Ernests Gūtmanis Ķesterciema Ašās kedas 0 0 0
50 Krišs Liepiņš Ķesterciema Ašās kedas 0 0 0
51 Roberts Rozenbergs Ķesterciema Ašās kedas 0 0 0
52 Reinis Konošonoks Ķesterciema Ašās kedas 0 0 0
53 Reinis Briedis Ķesterciema Ašās kedas 0 0 0
54 Dilans Grass Plieņciema vilki 0 0 0
55 Sandijs Kodoliņš Plieņciema vilki 0 0 0
56 Ivo Seilis Lapmežciems 0 0 0
57 Renārs Bērzājs Klapkalnciema jāņtārpiņi 0 0 0
58 Kirils Ēcis Klapkalnciema jāņtārpiņi 0 0 0
59 Artjoms Ļepņovs Klapkalnciema jāņtārpiņi 0 0
0
 
 

<< Atpakaļ