Engures novads

FOTO: Atklāj rekonstruēto Lapmežciema stadionu17-05-2017

Trešdien, 17. maijā, kopā ar Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidenti Inetu Radēviču, Latvijas olimpiešiem un biedrību Engures sportam īpašās Engures novada skolēnu vieglatlētikas sacensībās svinīgi atklājām rekonstruēto Lapmežciema stadionu.

Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidente Ineta Radēviča novēlēja Engures novada skolēniem, lai Lapmežciema stadionā piedzimst sapnis par olimpisko stadionu.  "Katru reizi, kad atklāj jaunu stadionu, mana sirds dzied," sacīja Radēviča. "Bērniem ir jādod iespēja realizēt savu sportisko potenciālu un mums visiem ir jāsadarbojas, lai mūsu bērni augtu veselīgāki," vieglatlētikas savienības vadītāja pauda gandarījumu par Lapmežciemā redzēto.
 
Sacensības ar bērniem strādāja olimpieši: Dmitrijs Milkevičs, Viktors Lācis, Anita Liepiņa, Ieva Zunda, Jānis Ozols un pasākuma iniciators un vadītājs mūsu novadnieks Modris Liepiņš. Zunda darbojās 60 m sprinta stacijā, Milkevičs bija atbildīgais 600 m skrējienos, par tāllekšu rūpējās Lācis, bumbiņas mešanu nodrošināja Ozola komanda, soļošanu skolēniem tiesāja Anita Liepiņa, bet ieskatu vieglatlētikas ābecē sniedza pazīstamais fiziskās sagatavotības speciālists Helmuts Rodke. Sacensību galvenais tiesnesis - Tukuma vieglatlētikas kluba prezidents Juris Kožeurovs.
 
Pasākumā piedalījās pavisam 150 skolēni no Milzkalnes sākumskolas, Smārdes pamatskolas, Engures vidusskolas un Lapmežciema pamatskolas.  
 
Īpašs paldies mūsu olimpiešiem, padarot šo pasākumu skolēniem neaizmirstamu!  Kopā varam paveikt vairāk!!!
 
 
 
 
 

<< Atpakaļ