Engures novads

FOTO: Engurē bērnus priecē sporta zvaigznes04-07-2016

18. jūnijā Engures stadionā aizritēja futbola pēcpusdiena kopā ar pašmāju sporta zvaigznēm Māri Verpakovski (attēlā), Kasparu Gorkšu, Kasparu Rogu, Arti Ābolu un Rodrigo Ābolu.

Kopā ar zvaigznēm Engures stadionā futbolu spēlēja Tukuma sporta skolas jaunie futbolisti, kuras sastāvā ir arī engurnieki (treneris Artjoms Grucins).
 
Draudzības spēlē piedalījās bērni vecumā no 5 līdz 7 gadiem. Vienā komandā ar bērniem kopā spēlēja SIA „Cafe Engure” ar Kasparu Rogu priekšgalā un otrā komandā spēlēja bērni ar pazīstamo hokeja treneri Arti Ābolu un Latvijas izlases uzbrucēju Rodrigo Ābolu.
 
Spēles rezultāts 6:6, - uzvarēja draudzība! Spēlē Engure pret zvaigznēm Zvaigžņu komandā spēlēja: SIA „Cafe Engure” Kaspars Roga, Ģirts Upītis un Edgars Riekstiņš, futbolisti Māris Verpakovskis un Kaspars Gorkšs, pazīstamais hokeja treneris Artis Ābols un Latvijas izlases hokejists Rodrigo Ābols, uzbrukuma smailē darbojās Uģis Krauklis, bet zvaigžņu komandas vārtus sargāja Raivis Kronbergs. Engures komandā spēlēja komandas „Korsāri” puiši: Edijs Zanders, Mārtiņš Tomsons, Mārtiņš Zuke, Mārtiņš Kronbergs, Alvis Kronbergs, Jānis Rozenštams, Edgars Grīnbergs, Kristaps Lauris un Normunds Šērs. Rezultāts 3:2 Engurnieku labā!
Futbola pēcpusdienā Engurē bērni ne tikai spēlēja futbolu, bet arī fotografējās kopā ar zvaigznēm un ieguva savā īpašumā autogrāfus cits uz T-krekliem, cits uz „bučiem” vai bumbas.
 
Lielu sportisku paldies sakām Engures bērnudārza „Spārīte” vadītājai Sandrai Ozoliņai par mazo futbolistu trenēšanu un atbalstīšanu, Engures pagasta pārvaldei un kultūras daļas meitenēm, SIA Unda – Edgaram Molam, SIA Cafe Engure Kasparam Rogam, SIA „Bērzciems” Uģim Krauklim, SIA „Auto-M” Mārim Zaļumam, Rīgas maizniekam Kārlim Mišinskim, Engures Saieta nama Jolantai Krauklei un īpašs paldies Edijam Zanderam par lielo mīlestību pret futbolu un, protams, Viktoram Kronbergam par laukuma sagatavošanu. Neizsakāms paldies arī mazo futbolistu vecākiem, kuri saprot, ka sports ir svarīga dzīves sastāvdaļa. Paldies Jums visiem!
 
Normunds Šērs
un Engures kultūras nama darbinieces
 
 

<< Atpakaļ