Engures novads

FOTO: Engures novada hokeja turnīrā uzspēlē Rīgas „Dinamo” treneris Ābols05-02-2014

Sestdien, 1. februārī, uz Engures atklātajā hokeja laukumā risinājās novada hokeja turnīrs, kurā startēja četras komandas - Engure, Lapmežciems, Smārde un Dinamo fanu komanda.

Mājinieku komandas rindās laukumā ar neviltotu prieku devās arī Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas „Dinamo” galvenais treneris Artis Ābols.
 
Engures pagasta sporta pasākumu organizators, pašvaldības deputāts Normunds Šērs pastāstīja, ka viņš uzaicinājis Ābolu uz sportisku atpūtu: „Kā atzina Artis, viņš sen nebija uzspēlējis hokeju zem klajas uz dabīgā laukuma. Puišiem prieks, ka var samērot spēkus ar tādu meistaru,” sacīja Šērs, „man sen bija tāds sapnis – pavadīt labu dienu hokeja laukumā.” 
Visu dalībnieku vārdā Šērs vēlējās izteikt lielu paldies Ābolam par to, ka treneris atbrauca uzspēlēt hokeju ar „vienkāršiem provinces puišiem”!
 
Kaut gan šajos mačos sportiskie rezultāti nebija galvenais, jāpiemin, ka turnīra finālā spēkiem mērojās Engure un Lapmežciems - abi sāncenši līdz finālam izcīnīja pa divām uzvarām. „Dinamo fani” pret smārdiniekiem sadalīja trešo vietu uz pjedestāla. Beigu beigās visā turnīrā uzvaru svinēja Engure.
 
Šērs vēlējās pateikt paldies arī Engures novada domei, Engures kultūras nama darbiniecēm, SIA Unda par atbalstu! Paldies dāmām, kas gatavoja hokejistiem šprotmaizītes, paldies par siltu tēju un uzkodām! Paldies dīdžejam Čalma, kurš hokejistus priecēja ar mūziku, un kompānijai R.A.N., kas turnīra uzvarētājiem sarūpēja kausu!
 
Jāpiezīmē, aptuveni 22. vai 23. februārī (atkarībā arī no laika apstākļiem…) varētu notikt vēl viens Engures novada hokeja turnīrs. Turnīrā cīņas tiek aizvadītais 2x15 minūtes un pēc dīķa hokeja noteikumiem, tādējādi izvairoties no agresīvas spēles.
 
Vasarā plānota Engures atklātā hokeja laukuma rekonstrukcija.
 
Engures novada domes 
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciālists
Kristaps Zaļkalns
Foto: Atis Bērziņš
 
 
 

<< Atpakaļ