Engures novads

FOTO: Engures vidusskolā aizvadīta Olimpiskā diena22-09-2017

Triju olimpisko spēļu dalībnieka, soļotāja Modra Liepiņa vadībā 22. septembrī ciema stadionā risinājās Engures vidusskolas olimpiskā diena, kas tradicionāli - tāpat kā visā Latvijā un Eiropā - notiek Eiropas sporta nedēļas atklāšanas ietvaros.

Skolēni veica pilnu olimpisko rituālu. Tērpušies dažādu valstu un tām raksturīgo kultūru tērpos, bruņojušies ar karogiem, skolēni Liepiņa vadībā pulcējās stadionā. Gluži kā olimpiskajās spēlēs, skolēni mastā pacēla olimpiskās komitejas karogu - šoreiz gan Latvijas olimpiskās komitejas -, noklausījās olimpisko himnu, devās "delegāciju" gājienā, nodeva sportistu un tiesnešu zvērestu. Pēc tam skolēni sastājās stadionā, simboliski veidojot olimpiskos apļus. Vecāko klašu meitenes vadīja kopīgu skolas vingrošanas aktivitāti, kurā iesaistījās arī pedagogi ar skolas direktori Ilzi Kalnozolu priekšgalā. 
 
Dienas turpinājumā sekoja dažādas tradicionālas sporta spēles ar netradicionāliem elementiem, piepildot Engures stadionu ar sportisku garu un neviltotu bērnu prieku.
 
Foto: Kristaps Zaļkalns
 

<< Atpakaļ