Engures novads

FOTO: Simtgades Rīgas maratonā startē 100 jaunieši no Engures novada21-05-2018

Aizvadītajā nedēļas nogalē Lattelecom Rīgas maratonā piedalījās 60 skolēni no Engures vidusskolas un 30 skolēni no Smārdes pamatskolas, kā arī vēl citi jaunieši no Engures novada, kuri sacensībām pieteicās individuāli!

Engures vidusskolas komandā visātrāk 10km distanci veica 4.kl.skolnieks Dāvids Dīvs Vītols - 45 minūtes un Jānis Puriņš 47minūtēs, bet 6km distancē ātrākie no mūsu skolas bija Brendons Graumanis (31 minūte) un Raivis Ābele ar Ričardu Birznieku (33 minūtēs). Pirmo reizi skolas vēsturē, kāds jaunietis skrēja arī maratonu - 42,195 km. Lai skrietu maratonu ir jābūt pilngadīgam un šo distanci 5stundās veica 11.klases skolnieks Mārtiņš Lorencs. Pagājušajā gadā Mārtiņš noskrēja savu pirmo pusmaratonu-21,0975 km, bet šogad savu pirmo maratonu. Vakarā telefona intervijā ar sporta skolotāju Mārtiņš atzina, ka jūtas labi un bijis vieglāk noskriet nekā pagājušajā gadā pusmaratonu. Varam lepoties ar drosmīgiem un sportiskiem mūsu skolu jauniešiem!
Engures vidusskolas jaunieši izsaka vislielāko pateicību Rimantam Liepiņam par jaunajiem Engures sportam krekliem.Jauniešiem iegūt šādu kreklu savā rīcībā jau ir kļuvusi par goda lietu!
 
Foto: Engures vidusskolas 10.klases skolniece
Adele Lujāne
 

<< Atpakaļ