Engures novads

FOTO: Smārdes sporta spēlēs triumfē mājinieki "CentrālĀzija"28-07-2014

Smārdes sporta spēlēs sīvā cīņā uzvaru izcīnīja "CentrālĀzija" ar Kristapu Pildiņu priekšgalā, kas no troņa gāza iepriekšējo divu gadu -2012. un 2013. - čempionus "Stiga RM", kuri šoreiz ieguva bronzas godalgas. Ceļojošais kauss beidzot paliek Smārdē! Sudraba godalgas izcīnīja "Dusmīgie bebri".

SPORTA SPĒLES (26. jūlijs)
Florbols – 1.vieta CentrālĀzija
Futbols – 1.vieta Dusmīgie bebri
Basketbols – 1.vieta Dusmīgie bebri
Volejbols – 1.vieta CentrālĀzija
Virves vilkšana – 1.vieta Runasvīri
 
Kopvērtējums
1. CentrālĀzija, 80 punkti
(Kristaps Pildiņš, Pēteris Nalivaiko, Mārcis Stūris, Reinis Sebris, Valda Petrova, Mārcis Zoldners, Madara Adamane, Dāvis Krūmiņš, Mārtiņš Učelnieks, Emīls Volodkēvičs) 
2. Dusmīgie bebri, 76 punkti
(Edgars Aleksejevs, Mārtiņš Aleksejevs, Jānis Aleksejevs, Katrīna Gabaliņa, Edgars Stūris, Edgars Naglis,Valters Važa, Artūrs Liepiņš, Agnija Putniņa, Dāvis Spriņģis)
3. Stiga RM, 75 punkti
(Mārtiņš Ramoliņš, Artis Kļava, Kristaps Horeliks, Inga Dzene, Eduards Horeliks, Reinis Patmalnieks, Ģirts Šakins, Ulvis Germovs, Uldis Niedriņš, Reinis Bērziņš)
4. Runasvīri, 73 punkti
(Gundars Važa, Uldis Bērziņš, Roberta Ilmane, Ernests Važa, Mārtiņš Reķis, Valdis Reķis, Gatis Zvirgzdiņš, Kristaps Zaļkalns, Ģirts Krūmiņš, Imants Valers)
5. Vienalga, 63 punkti
(Jānis Rava, Kaspars Rava, Jānis Rava, Valdis Vesers, Mārtiņš Lode, Mārcis Slavinskis, Keita Rava, Linda Vitenberga, Dagnis Kjahjars)
6. Sapļaki, 61 punkts
(Antra Liepiņa, Juris Kjahjars, Egils Kjahjars, Uldis Bicāns, Uldis Lācis, Māris Sprūdžs, Jānis Sprūdžs, Ivo Zurģis, Artūrs Salivans, Matīss Šablinskis)
7. Besī šitā spēle, 38 punkti
(Anete Kampare, Beāte Kampare, Liene Venterzute, Kristaps Zvaigznītis, Sandis Ozoliņš, Mārcis Dumpis, Rolands Starpiņš, Gustavs Bergmanis)
 
Individuālo sacensību rezultāti
Šautriņas
1.Valda Petrova
2.Antra Liepiņa
3. Zane Čilipāne
 
1.Valdis Vesers
2.Emīls Volodkēvičs
3.Kaspars Pafrāts
 
Golfs
1. Arina Bondarenko
2. Zane Čilipāne
3. Evita Pafrāte
 
1. Dagnis Kjahjars
2. Jānis Rava
3. Gatis Būmanis
 
Basketbola soda metieni
1. Krista Pildiņa
2. Iveta Boluža
3. Valda Petrova
 
1. Valters Važa
2. Egils Kjahjars
3. Kristaps Horeliks
***
 
VIEGLATLĒTIKAS REZULTĀTI (25.jūlijs)
 
100 metri
Vīrieši
1. Dāvis Spriņģis
2. Juris Kjahjars
3. Mārtiņš Učelnieks
 
Sievietes
1. Amanda Germova
2. Kitija Katkovska
3. Anete Streistermane
 
300 metri
Vīrieši
1. Māris Sprūdžs
2. Ernests Važa
3. Kristaps Starts
 
Sievietes
1. Amanda Germova
2. Anete Streistermane
3. Kitija Katkovska
 
900 metri
Vīrieši
1. Kristaps Starts
2. Ernests Važa
3. Aleksandrs Ivanovs
 
Sievietes
1. Amanda Germova
2. Anda Germova
3. Zane Čilipāne
 
Bumbiņas mešana
Vīrieši
1. Emīls Volodkevičs 84.45
2. Juris Vitauskis 69.35
3. Juris Kjahjars 67.48
 
Sievietes
1. Antra Liepiņa
2. Zane Čilipāne
3. Anete Streistermane
 
Tāllēkšana
Vīrieši
1. Emīls Volodkēvičs 5.66
2. Edgars Aleksejevs 5.54
3. Dāvis Spriņģis 5.38
 
Sievietes
1. Amanda Germova
2. Anete Streistermane
3. Kitija Katkovska
 
Lodes grūšana
Vīrieši
1. Mārcis Stūris 13.21
2. Juris Vitauskis 12.94
3. Dāvis Spriņģis 12.71
 
Lodes grūšana
Sievietes
1.Amanda Germova.
 
Bērnu sporta spēļu rezultāti
Pirmsskolas vecuma grupa
Zēni
1. Mikus Čilipāns
2. Markuss Behmanis
3. Uvis Čilipāns
 
Meitenes
1. Marta Celma
 
7 – 13 gadi
Zēni
1. Niks Pafrāts
2. Jānis Miezis
3. Sandis Poplovskis
 
Meitenes
1. Keita Marta Rasnača
2. Veronika Cvetkova
3. Helēna Grīna
 
Foto: Kristaps Zaļkalns
 
 

<< Atpakaļ