Engures novads

Jaunie Smārdes sporta svētku čempioni - "Veču lauks"!01-08-2015

1.augustā Smārdes stadionā tika aizvadīti ikgadējie Smārdes sporta svētki, kuros šoreiz piedalījās piecas komandas - "Veču lauks", "CentrālĀzija", "Stiga RM", "Ložmetēji" un "Besī šitā spēle".

Bērnu sacensību kopvērtējums
Pirmsskolas vecuma grupa
Meitenes
1. Anastasija Grīna
2. Elīna Rava
3. Elīza Rava
Zēni
1. Patriks Lode
2. Gustavs Bērziņš
3. Aleksandrs Savčuks
 
1.-4.klase
Meitenes
1. Agrita Brokāne
2. Ance Turka
3. Una Kuzmane
Zēni
1. Jorgens Bērziņš
2. Renārs Šteinbergs
3. Kristers Šteinbergs
 
Pieaugušo individuālo sacensību rezultāti
Šautriņu mešana
Sievietes
1. Laura Sarguna
2. Sabīne Būmane
3. Diāna Jansone
 
Vīrieši
1. Filips Grīns
2. Dainis Sils
3. Gatis Būmanis
 
Tāllēkšana no vietas
Sievietes
1. Krista Zubova 2.61
2. Līga Kusiņa 2.41
3. Agnese Pakere 2.37
 
Vīrieši
1. Dāvis Spriņģis 3.07
2. Edgars Naglis 2.85
3. Jānis Sprūdžs 2.81
 
Lodes grūšana
Sievietes
1. Agnese Pakere 12.33
2. Inga Dzene 11.22
3. Justīne Poda 10.98
 
Vīrieši
1. Dāvis Spriņģis 13.86
2. Kristaps Horeliks 13.80
3. Juris Vitauskis 13.54
 
Basketbola soda metieni
Sievietes
1. Inga Dzene
2. Krista Pildiņa
3. Beāte Kampare
 
Vīrieši
1. Raivis Ozols
2. Eduards Horeliks
3. Nauris Litke
 
Komandu sporta veidi
Basketbols
1. Stiga RM
2. Veču lauks
3. CentrālĀzija
4. Ložmetēji
5. Besī šitā spēle
 
Futbols
1. CentrālĀzija
2. Ložmetēji
3. Veču lauks
4. Stiga RM
5. Besī šitā spēle
 
Florbols
1. Stiga RM
2. Ložmetēji
3. CentrālĀzija
4. Veču lauks
5. Besī šitā spēle
 
Volejbols
1. CentrālĀzija
2. Veču lauks
3. Ložmetēji
4. Stiga RM
5. Besī šitā spēle
 
Stafete
1. Veču lauks
2. Stiga RM
3. Besī šitā spēle
4. Ložmetēji
5. CentrālĀzija
 
Virves vilkšana
1. Veču lauks
2. Ložmetēji
3. Stiga RM
4. CentrālĀzija

Komandu veidu kopvērtējums
1. Veču lauks (102 punkti) - Mārtiņš Aleksējevs, Edgars Aleksējevs, Valters Važa, Edgars Naglis, Ingus Dumburs, Dāvis Spriņģis, Edgars Rozentāls, Katrīna Gabaliņa, Krista Zubova.
2. Stiga RM (98 punkti) - Mārtiņš Ramoliņš, Reinis Patmalnieks, Emīls Silavs, Eduards Horeliks, Kristaps Horeliks, Raivis Ozols, Nauris Litke, Inga Dzene, Roberts Aispurs.
3. CentrālĀzija (94 punkti) - Kristaps Pildiņš, Krista Pildiņa, Pēteris Nalivaiko, Edgars Stūris, Matīss Andersons, Katrīna Mierkalne, Mārtiņš Učelnieks, Dāvis Krūmiņš, Miķelis Reinfelds, Ernests Važa.
4. Ložmetēji (92 punkti) - Jānis Rava, Jānis Rava, Jānis Sprūdžs, Mārtiņš Lode, Agnese Pakere, Sandis Kanbergs, Kaspars Rava, Mārtiņš Klucis, Artis Jansons, Sintija.
5. Besī šitā spēle (58 punkti) - Anete Kampare, Beāte Kampare, Katrīna Zvaigznīte, Kristaps Zvaigznītis, Rūdolfs Borhards, Sandis Ozoliņš, Rolands Starpiņš, Mārcis Dumpis, Reinis Immermanis.

<< Atpakaļ