Engures novads

Jaunie volejbolisti pārsteidz Latvijas Kausa izcīņā03-12-2015

Patīkamu un lielisku pārsteigumu sarūpējuši Engures novada jaunie volejbolisti, kuri vēl tikai pērn sāka apgūt volejbola zinības “Ķesterciema pludmales volejbola akadēmijā” treneres Andromedas Bērziņas vadībā, bet nu Tukuma Sporta skolas komandas sastāvā trenera Aivara Bindemaņa vadībā izcīnīta trešā vieta Latvijas Volejbola federācijas Kausa izcīņā jauniešiem U-12 vecuma grupā!

Jāuzslavē mūsējo kvartets – Ernests Gūtmanis, Kaspars Kronbergs un Krišs Liepiņš, kā ceturto spēlētāju piesaistot treneres Andromedas dēlu Mārci Bērziņu, kuri veiksmīgi iekļāvušies Tukuma Sporta skolas komandā! Jaunatnes volejbolā laukumā iziet divi četrinieki, kas izspēlē četru setu spēli ar pretinieku komandas diviem četriniekiem. Abi Tukuma Sporta skolas volejbolistu kvarteti ne tikai pārliecinoši pārvarēja kvalifikācijas turnīra barjeru, bet izcili nospēlēja arī Latvijas Kausa izcīņas finālā, piekāpjoties vien vienaudžiem no Daugavpils un Jēkabpils, bet aiz sevis atstājot tādus volejbola tradīcijām bagātus novadus, kā Sigulda/Cēsis, Talsi/Dundaga un Jelgavas novada jauniešu komandas. Turklāt 3 puiši no Engures kvarteta spēlēja ar gadu vecākiem pretiniekiem!
 
Teicams treneru dueta Andromedas un Aivara panākums! Paldies Engures pagastam, kas noticēja “Ķesterciema pludmales volejbola akadēmijā” dzimušajai idejai, un šobrīd nodrošina jauno Engures volejbolistu treniņus reizi nedēļā pie treneres Andromedas! No septembra mūsu vadošie spēlētāji iekļāvušies arī Tukuma Sporta skolas sistēmā!
 
Engurniek, ja Tavs jaunietis joprojām dirn pie datora ekrāna, varbūt tomēr labāk atved viņu pie treneres Andromedas uz nodarbībām!
 

<< Atpakaļ