Engures novads

Jūras svētkos Engurē arī šogad risināsies Mītava Open posms minifutbolā02-06-2014

2. jūnijā Izraēlas vēstnieces Latvijā Hagitas Ben Jākovas kundzes rezidencē tikās vēstniece, grupas Prāta Vētra dalībnieki, Latvijas Minifutbola asociācijas pārstāvis Mareks Ķere, Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums, Latvijas Futbola federācijas pārstāvis Normunds Malnačs un čempionāta spēļu komentētētājs Anatolijs Kreipāns, lai Latvijas Minifutbola čempionāta MĪTAVA OPEN’14 preses konferencē pastāstītu par sezonas jaunumiem.

Šīs sezonas galvenā ziņa un iemesls, kādēļ preses konference notika Izraēlas vēstnieces kundzes rezidencē - MĪTAVA OPEN 2014 čempioni dosies aizstāvēt Latvijas krāsas uz Eiropas Minifutbola čempionātu MiniEURO 2014, kas norisināsies 23. - 27. novembrī Izraēlas pilsētā Eilat.
 
Čempionātu organizē Latvijas Minifutbola Asociācija sadarbībā ar grupu “Prāta Vētra”, kuri ir čempionāta idejas autori. Kā atzina Kaspars Roga:
“Esmu patiesi gandarīts par Mītava Open’14 attīstību un nu varam teikt, ka būsim gandarīti iesoļot Eiropā. Fakts, ka Mītava Open ’14 čempioniem būs iespēja pārstāvēt Latviju Eiropas čempionātā ir patiesi nozīmīgs, kā arī lielisks iemesls tiekties pēc galvenā - uzvaras! Mums tas šķiet loģisks turpinājums tam, ko esam darījuši 5 gadu garumā organizējot Mītava Open čempionātus.”
 
MĪTAVA OPEN’14 jaunais nosaukums - Latvijas Minifutbola čempionāts - nozīmē ne tikai nosaukuma maiņu, bet arī jaunu galveno balvu, jaunas posmu norises
vietas un jaunu reglamentu.
 
Liels nopelns čempionāta organizēšanā ir posmu pilsētu pašvaldībām, tāpēc preses konferencē piedalījās atklāšanas posma Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums, kurš sacīja: “Aizkraukles novads ar prieku saņēma apstiprinājumu tam, ka Mītava Open’14 minifutbola spēļu turnīrs šogad notiks pie mums Sporta svētku ietvaros, turklāt, tas būs turnīra atklāšanas posms. Aizkraukles reģiona futbola entuziasti ar nepacitību gaida spēles un mēs sakām paldies turnīra organizatoriem un Prāta Vētras puišiem par šīs vasaras dāvanu mums!”
 
Šogad čempionāts norisināsies 7 atlases posmos
05.07. Aizkraukles posms - Aizkraukles novada stadions
12.07. Engures posms - Engures pagasta stadions
19.07. Valmieras posms - Vidzemes Olimpiskā centra futbola stadions
26.07. Daugavpils posms - Stadions “Celtnieks”
02.08. Saldus posms - Saldus pilsētas stadions
09.08. Rīgas posms - Stadions “Auda” Ķekavas nov.
16.08. Balvu posms - Balvu pilsētas stadions
24.08. Fināls- Jelgava, Zemgales Olimpiskā centra Futbola stadions
 
MĪTAVA OPEN’14 saka īpašu paldies visām posmu pilsētu pašvaldībām, futbola klubam “AUDA”, Zemgales Olimpiskajam centram un Izraēlas vēstniecības pārstāvjiem.
Pieteikties dalībai “MĪTAVA OPEN 2014”, kā arī iepazīties ar sacensību reglamentu var interneta vietnē www.MītavaOpen.lv
 
Paldies atbalstītājiem: MĪTAVAS ALUS, MCĀBOLS, PAPYRUS, BLACK SPORTS, tehniskajam sadarbības partnerim, ADIDAS, veikalam b.a.L.L. un informatīvajiem atbalstītājiem - RADIO SWH, izdevniecībai MEDIJU NAMS, interneta portāliem SPORTACENTRS.COM un DELFI.LV.
 
 
 

<< Atpakaļ