Engures novads

Ķesterciema Pludmales Volejbola Akadēmija aicina jauniešus17-06-2014

Ķesterciema pludmales volejbola akadēmija ir lieliska iespēja tiem Engures novada jauniešiem, kuri vēlas attīstīt savas prasmes tik vasarīgā un mūsu novadam atbilstošā sporta spēlē, kā pludmales volejbols!

No 25.-28.jūnijam jaunieši vecumā līdz 18 gadiem Ķesterciema stadionā apgūs spēles pamatus vienas no vadošās Latvijas pludmales volejbola treneres un pludmales volejbola aizsācējas Latvijā Andromedas Bērziņas vadībā.
 
Jāpiebilst, ka finansējumu Akadēmijas norisei piešķīrusi Engures novada dome, projekts tapis „Jauniešu iniciatīvas veicināšanas” programmas ietvaros, to realizējusi ķesterciemniece Katrīna Silva-Mierkalne: „Kā jau liela sportiste, es vēlos, lai sporta dzīve manā ciemā - Ķesterciemā - būtu pēc iespējas attīstītāka. Īstenojot projektu, es vēlos parādīt savas apkaimes jauniešiem to, cik sports ir aizraujošs, vēlos viņus mudināt uz veselīgu dzīvesveidu. Par vispiemērotāko sporta veidu jauniešiem izvēlējos pludmales volejbolu, jo tas jauniešu vidū ir ļoti populārs. Nolēmu izstrādāt projektu - "Ķesterciema pludmales volejbola akadēmija".
 
"Ķesterciema pludmales volejbola akadēmija" ir pasākums, kas risināsies četras dienas. Dienu plānojums būs atkarīgs no trenera izvēlētās apmācības programmas. Šie pludmales volejbola kursi notiks trīs dienas. Ceturtajā dienā visiem jauniešiem būs iespēja parādīt šājā apmācības kursā iegūtās zināšanas un prasmes "Atklātajā Ķesterciema pludmales volejbola kausā". „
 
Jāpiebilst, ka Akadēmijā tiks gaidīti ne tikai audzēkņi no Ķesterciema! Pirmajā dienā tiks novērtētas katra dalībnieka spējas un sākotnējās spēles iemaņas, un Akadēmijas audzēkņi tiks sadalīti divās grupās – provizoriski līdz 12 gadiem un - līdz 18.
 
Ja arī Tu vēlies uzlabot savas iemaņas un izpratni par pludmales volejbolu, gaidīsim Tavu ziņu – mob.t. 28701150 vai e-pasts: katriniiitee@inbox.lv ! Kopā jautrāk!!! Vietu skaits Akadēmijā ierobežots, piesakieties laicīgi!
 
 

<< Atpakaļ