Ķesterciema sporta svētki - 30. augustā!11-08-2014

Biedrība "Engures sportam" sadarbībā ar Engures pagasta pārvaldi arī šogad turpina pērn iesākto tradīciju – Ķesterciema sporta svētki 30.augustā! Ķesterciemā stadionā sagaidāmas gan aizraujošas cīņas sporta laukumos, gan nakts balle ar Latvijas labāko kantrī mūzikas grupu – “Sestā jūdze”!

Sacensības sporta laukumos sāksies no pulksten 12:00, komandu kapteiņu reģistrācija un izloze no 11:30-12:00.

Programmā:
  • Pludmales volejbols /3:3/, atsevišķa vecuma grupa – jauniešiem līdz 14 g.v.,
  • Ielu basketbols /3:3/,
  • Ielu vingrošanas pieccīņa /atspiešanās, pietupieni, līdztekas, pievilkšanās, balsts uz rokām un pirkstgaliem noteiktā laika intervālā/, atsevišķa vecuma grupa – jauniešiem līdz 14 g.v.,
  • Jautrības stafete, olu tālmešanas sacensības un citas izdarības.
Svētku balle ar grupu “Sestā jūdze” no pulksten 20:00!
Pasākumu organizē biedrība “Engures sportam” sadarbībā ar Engures pagasta pārvaldi!
Gaidīsim!! Un – neaizmirstam, ka mačiem der arī sagatavoties! Veiksmīgus treniņus!

Vairāk informācija enguresportam.lv !