Engures novads

Ķesterciema stadions atklāts (+foto)31-07-2013

Traki karstu nedēļu nogali aizvadījuši ķesterciemnieki un viņu viesi! Ar kupli apmeklētām sacensībām un pirmo balli ciemā pēdējo divdesmit gadu laikā atklāts jaunuzceltais stadions.

Lai arī atklāšanas sacensības tika plānotas, kā iepazīšanās ar jauno sporta būvi, nedalot sportotājus pēc dzimuma un vecuma grupās, cīņas sporta laukumos tika aizvadītas sportiski nikni un azartiski! Pasākums bija ļoti kupli apmeklēts, strītbola sacensībās startēja 16, bet pludmales volejbola – 19 komandas. Abos sporta veidos triumfēja engurnieki, savukārt ķesterciemnieki sola atbildi parādā nepalikt un nākamajiem mačiem sagatavoties jo cītīgāk!
Basketbola turnīrā par uzvarētājiem kļuva komanda „Golfa meitenes”, aiz sevis atstājot komandas „Pekina” un „PLL”, savukārt pekinieši triumfēja volejbola turnīrā, kā nākamie - komandas „Ostas kapteinis” un „Ķesterciems”.
Vēl pirms abiem sporta turnīriem stadiona vingrošanas rīkus iedīdīja ielu vingrotāji no Rīgas Grīziņkalna, paldies mūsu novadniekam Elvijam Sīlim par skaisto spēka izrādi, ļoti ceru, ka fiziskās kultūras sēkla tika iestādīta vēl kādā no daudzajiem lielākiem un mazākiem skatītājiem!
Noskaidrots arī spēcīgākais 6kg bumbas tālsitējs Ķesterciemā – Agris Kurmis un tālsitēja – Monta Štāla, jauniešiem – Aigars Busargins. Precīzākie futbola soda sitienu izpildē – Elvijs Sīlis un Arnolds Reveliņš. Kamēr Jānis Raginskis pierādīja, ka prot izvilkt ne vien lielākos lomus, bet arī pievārēt vairāk, kā 12 metrus daiļšļūkšanas sacensībās. Jāpiebilst, ka šīm sacensībām Jānis gatavojās jo īpaši rūpīgi, atsakoties no dalības basketbola un volejbola mačos. Dāmām visdaiļāk tālu šļūca Ķesterciema labākā basketboliste Maira Kalnozola! Apsveicam!!
Atklāšanas pasākums turpinājās ar vokāli instrumentālā ansambļa „Kolēģi” sarūpēto balli, ciema kundzes zināja teikt, ka iepriekšējā balle Ķesterciemā esot bijusi gadus 18 atpakaļ... Paldies mūziķiem, paldies sportistiem, tiesnešiem no SK „Irlava”, kas neatteica palīdzību mazākpieredzējušajiem kolēģiem no biedrības „Engures sportam”, kas savukārt organizēja šo pasākumu.
Jāpiebilst, ka Ķesterciema multifunkcionālā sporta laukuma izbūve notiek ar Lauku Atbalsta dienesta Ziemeļkurzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes, piesaistot Eiropas savienības finansējumu, un Engures novada atbalstu!
 
Rimants Liepiņš
Biedrība „Engures sportam”
Mob.t. 29558557
rimants@platforma.lv
 
foto: Andris Jermuts
 
 

<< Atpakaļ