Engures novads

Basketbola čempionātā triumfē "Lapmežciems-2"16-05-2013

Engures novada basketbola čempionātā nedaudz negaidīti uzvarējuši „Lapmežciems-2” basketbolisti, kas finālā ar 98:81 pieveica līdžsinējos čempionus „Lapmežciems”. Bronzas godalgas ieguva pērnie finālisti Smārdes „Brīvsolis”.

Zinot, ka finālā tiekas Lapmežciema pirmā komanda ar ciema nomināli otro komandu, it kā jau varēja prognozēt, kura komanda paņems kausu, taču viss apgriezās kājām gaisā. Tas arī atspoguļojās rezultātā uz tablo, jo „Lapmežciems-2” triumfēja ar +17. Turklāt, lai sasniegtu 100 robežu čempioniem pietrūka tikai viens precīzs metiens.

Zaudētāju rindās rezultatīvākais bija Lediņš, kurš guva 25 punktus, Rozītim – 21, bet E.Zeibotam – 10 punkti. Savukārt „Lapmežciems-2” rindās neapturams līderis bija A.Niedra, pretinieku grozā salādējot 37 punktus. Interesanti, ka komandas rindās pavisam trīs basketbolisti pārsniedza 20 gūto punktu robežu -  Lukševicam 27, R.Niedram 21 punkts. Tiesa, ar trīs līderiem zeltu nevar izcīnīt.

Tikmēr bronzas godalgas ieguva Smārdes „Brīvsoļa” basketbolisti, kas ar 90:77 pieveica Enguri. Ja konsekventi skatāmies turnīra tabulā, smārdiniekiem solis atpakaļ – pagājušajā sezonā, lai arī finālā bija bezierunu zaudējums "Lapmežciemam-2", tomēr bija izcīnītas sudraba godalgas.

„Brīvsoļa” rindās lielisku maču aizvadīja Reķis, kurš guva 41 (!) punktu. Zundam 21 punkts. Engures komandas rindās rezultatīvākais bija Litke ar 33 punktiem.

Atgādinām, Engures novada futbola čempionātā pēc ilgāka pārtraukumu triumfēja Engure.

Jau šovakar plkst. 19:00 Lapmežciema Tautas namā sportistu apbalvošana un svinīgā balle.

Foto: Kristaps Zaļkalns

<< Atpakaļ