Engures novads

Latvijas IV olimpiādē mūsējiem divas 5. vietas burāšanā!03-07-2016

Noslēgusies Latvijas IV olimpiāde, kura no 1.jūlija līdz 3.jūlijam norisinājās Valmierā, Cēsīs, Rīgā, Jūrmalā, Burtniekos un citur. Astoņdesmit astoņu novadu sacensībā piedalījās arī Engures novads, piedaloties vairākos sporta veidos.

Engures novada komandas gan finālturnīrā neiekļuva, apstājoties priekšsacīkšu cīņās, tomēr finālsacensībās arī mūsu novads bija pārstāvēts!
 
 
Mūsu labākais tenisists Roberts Grīnvalds starēja Cēsīs, turnīru uzsākot no otrās kārtas, kā izliktais spēlētājs. Pirmajā cīņā Roberts ar 6:2 un 6:2 pieveica Jāni Stepiņu, bet otrajā cīņā pretinieks bija ar pirmo numuru izliktais viens no Latvijas izlases spēlētājiem - Miķelis Lībietis, kuram Roberts piekāpās ar 4:6 un 2:6, turnīru noslēdzot dalītā 5. – 8.vietā.
 
Visvairāk mūsu dalībnieku bija burāšanas sacensībās, kuras notika Burtnieku ezerā. Labākie no mūsējiem bija Ģirts Fišers Blumbergs (5.vieta Laser) un Tālis Pētersons (5.vieta Formula). Lieliski rezultāti arī pārējiem mūsējiem burāšanā – Enijai Rudzītei 7.vieta (Laser), Emīlam Rudzītim 9.vieta (Laser), bet Viesturam Ošniekam 12.vieta (Laser).
 
Vieglatlētikas sacensībās Engures novadu pārstāvēja Lapmežciema sportists Artūrs Dreimanis, kurš 16 sportistu konkurencē izcīnīja 13.vietu šķēpa mešanā. Pirmais metiens Artūram nebija ieskaitīts, bet otrajā Artūrs šķēpu raidīja 55.37 metrus tālu. Diemžēl, bet trešais mēģinājums netika ieskaitīts, līdz ar to Artūrs nekvalificējās tālākajām sacensībām, noslēdzot olimpiādi 13.vietā.
 
Viena no lielākajām konkurencēm šajā olimpiādē bija pludmales volejbola sacensībās, kur jau priekšsacīkstēs piedalījās 37 komandas, no kurām tikai 8 kvalificējās pamatsacensībām. Šajā konkurencē startēja arī Engures novada duets Edgars Aleksejevs un Uģis Lasmanis (pēdējā brīdī aizvietoja Valteru Važu), kuriem pirmajā kārtā bija jāspēlē ar pāri Petruševics/Zadovskis. Diemžēl, bet cīņā ar zāles volejbola profesionāļiem, mūsējie piedzīvoja zaudējumu ar 0:2 (10:21; 8:21), līdz ar to izstājoties no tālākās cīņas.
 
Paldies visiem dalībniekiem, paldies Engures novada domei par atbalstu, lai dalībnieki būtu apģērbti, pabaroti un izguldīti, paldies visiem, kuri juta līdz!
 

<< Atpakaļ