Engures novads

Latvijas jauniešu čempionā pludmales volejbolā Engures puišiem sudrabs!15-08-2016

Latvijas čempionātā volejbolā jauniešiem vecumā līdz 13 gadiem (U13), kas notika Ķīšezera krastā, Engures duets Kaspars Kronbergs/Ernests Gūtmanis izcīnīja 2. vietu. Apsveicam!

Latvijas čempionāta (LČ) finālam U13 vecuma grupā pēc diviem priekšsacīkstes posmiem kvalificējās divas komandas no Engures sportam: Krišs Liepiņš (2005.g.)/Mārcis Bērziņš (2006.g.) un Kaspars Kronbergs (2004.g.)/ Ernests Gūtmanis (2005.g.). Priekšsacīkstēs Kaspars ar Ernestu pierādīja, ka ir gatavi cīnīties par medaļām, abas reizes izcīnot otro vietu.
 
Lielākās cīņas LČ finālā mūsu puišiem bija pret Siguldas komandu, kuri kārtīgi bija trenējušies vasarā pie Gaujas, un pārstāvēja pilsētu ar 4 pāriem. Taču mūsu Kaspars un Ernests ir cīņas garu apveltīti zēni, kuri nepadosies pie pirmās neveiksmes. Viņi grupā ieņēma 1.vietu, pēc tam mīnus sistēmā izslēdza vienu pretinieku un beigu beigās izcīnīja sudraba godalgai.
 
Jāuzteic arī Krišs ar Mārci, kas arī grupā ieņēma 1.vietu, bet izslēgšanas spēlēs otrā kārtā trāpīja uz spēcīgiem un garākiem pretiniekiem. Pašiem diemžēl nepaveicās ar tehniskiem elementiem, bet abi jaunieši varēs spēlēt nākamo gadu šajā grupā - mazliet paaugsies un patrenēsies.
 
Paldies vecākiem par ieguldīto laiku, enerģiju un atbalstu!
 
Indra Krēgere
 
 
 

<< Atpakaļ