Engures novads

"Milzkalna apļi 2019" noslēgums (FOTO GALERIJA)15-03-2019

13. martā darba dienas izskaņā noritēja distanču slēpošanas sacensību piektais un noslēdzošais posms.

No debesīm krita slapjas un smagas sniega pārslas un gaisā varēja just pavasara tuvošanos, tomēr aptuveni 30 azartiski un apņēmīgi slēpotāji sacentās par lauriem distanču slēpošanas sacensībās Milzkalna trasē. Trase bija ar kāpumiem un kritumiem, dažbrīd slēpes neslīdēja, kā bija iecerēts, bet apņēmīgie sacensību dalībnieki apļoja un apļoja pa trasi, kamēr žūrija pierakstīja rezultātus. Slēpotāji tika iedalīti 14 vecuma un dzimuma grupās, tāpēc diplomus saņēma pulciņš laužu. Slēpotāji pārstāvēja ne tikai Engures novadu, bet arī gandrīz visus kaimiņu novadus. Vairums no viņiem arī ikdienā ir sportiski aktīvi un šīs nebija pirmās sportiskās aktivitātes viņu pieredzē. Slēpotāji un viņu slēpošanas stils biji tik atšķirīgs,  ka uzreiz bija manāms, kurš piedalās sava prieka pēc un kurš "iet uz uzvaru". Ņemot vērā, ka "Milzkalna apļi 2019" norisinās visu ziemu jau no 16. janvāra, tad sacensību dalībnieki pamatā bija tie paši un no malas vērojot, radās iespaids, ka visi ir jau labi pazīstami un pat draugi.
 
Pasākuma organizatori atzīst, ka nav viegli mūsu Latvijas neparedzamajās ziemās rīkot šādu sacensību sēriju, bet pateicoties atpūtas kompleksa "Milzkalns" īpašnieka Viestura Ošnieka atbalstam, sniegs pietika visiem posmiem.
 
Sacensības varēja notikt sadarbībā ar Atpūtas kompleksu "Milzkalns" (SIA “Froks”), Tukuma un Engures novada domēm un pašiem organizatoriem - biedrībai "Asie pipari".
 
Gala rezultāti vēl sekos!
 
Paldies visiem par dalību, tiksimies nākamgad!
 
Pārējās fotogrāfijas no "Milzkalna apļi 2019" pieejamas ŠEIT un būs pieejamas mēnesi no publicēšanas brīža.
 
Ilze Steriņa
 

<< Atpakaļ