Engures novads

Pieejamās sporta aktivitātes Smārdē ziemas sezonā12-09-2013

Smārdes skolas sporta zāle jau no septembra otrās puses kā jau katru gadu būs brīvi pieejama jebkuram sporta interesentam. Aicinām visus interesentus iesaistīties:

  • pirmdienās – plānoti florbola vakari;
  • otrdienās – basketbola treniņi;
  • trešdienās – volejbola treniņi;
  • ceturtdienās – basketbola treniņi;
  • piektdienās – zāles futbola vakari.
 
Paralēli šiem treniņiem sporta zālē, katru darba dienas vakaru būs iespēja spēlēt galda tenisu un novusu. Trenažieru zāle šajā sezonā būs pieejama katru darba dienas vakaru no 18.30 līdz 21.00.
 Tāpat aiz kalniem vairs nav ziemas sezona (oktobris – aprīlis), kas sāksies jau pavisam drīz. Publicējam Engures novada čempionātu Nolikumus basketbolā, volejbolā un zāles futbolā. Aicinām pieteikties tās komandas, kuras startēja pagājušā sezonā, kā arī aicinām piedalīties jaunas komandas!
 
Šajā sezonā Engures novadā tiks organizēti čempionāti basketbolā, volejbolā, zāles futbolā, galda tenisā (šogad paredzēti pieci posmi) un novusā (arī paredzēti pieci posmi). Kā jaunums šajā sezonā tiek plānots turnīrs „dīķa hokejā”, kā arī šogad plānojam aizvadīt pirmos turnīrus florbolā. Tāpat ziemas sezonā tiek plānotas dažādas citas aktivitātes, kas būs kā mazi turnīriņi dažādos sporta veidos. Aicinām visus aktīvi iesaistīties Engures novada sporta aktivitātēs!
 
 

<< Atpakaļ