Engures novads

Puišu komanda „Engure I” izcīna 1.vietu tautas bumbas sacensības Irlavā28-01-2019

15.janvārī, Irlavā notika tautas bumbas sacensības. Zēniem bija 10 komanda, bet meitenēm septiņas.

Šogad zēni piedalījās ar divām  komandām, bet meitenes ar vienu. Engures jaunieši ar katru gadu izveido arvien jaunas komandas par ko ir ļoti liels prieks.
 
Zēnu komandai „Engure II” (otrā komanda), izcīnīta astotā vieta un iegūta vērtīga pieredze. Komandas sastāvā spēlēja: T.Tramdahs, J.Freināts, I.Ezeriņš, K.Semjonovs, M.Andrecs, D.Ē.Markovs, E .Smildziņam, K. Hartmani.
 
Aizvadītajā gadā piektās klases meitenes, sportojot sacensībās, ieguva vērtīgu  pieredzi un šogad – no trīs spēlēm tika izcīnītas divas uzvaras! Apsveicam jaunās dāmas un lepojamies ar viņām! Mūsu meitenēm šogad trešā vieta. Komandā spēlēja: M.Ķikare , M.Švāgere, T.F. Blumberga,L. Lazovska, S.Kraule, R.Skujiņa, Z.Ozoliņa,S. Valdmane, K. Bērziņa, P.N.Momotkova.
 
Puišu  komandu „Engure I” (pirmo komanda) šogad neuzveica neviens un viņi izcīnīja augsto 1.vietu! „Engures I” komandā spēlēja pieredzes bagāti jaunieši no 5.a klases: K. Liepiņš, .D.D.Vītols, E.Bērziņš,R.Bajārs, T. Visockis un jaunā maiņa no 4.klases: R.Misjūro, T.Vizbulis un M. Mūrnieks!
 
Engures vidusskolas sporta skolotāja Indra Krēgere stāsta: „Engures vidusskolas zēnu komandām  ir pirmā vieta starp Tukuma, Engures un Jaunpils  skolām tautas bumbas sacensībās ir ceturto gadu pēc kārtas. Mums tas ļoti labs panākums! Cerams, ka arī 5.februārī, kad dosimies uz Zemgales reģiona sacensībām, varēsim lielīties ar tik augstiem rezultātiem un priecāties par jauniešu sasniegumiem. Pagaidām Engures vidusskolas komandām augstākais sasniegums Zemgales reģionā ir izcīnītā ceturtā vieta – ar nepacietību gaidām 5.februāri.”
 

<< Atpakaļ