Engures novads

Smārdē aizvadīts pirmais florbola vakars08-10-2013

Piesaistot Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) līdzekļus, Engures novada dome Smārdes pamatskolas sporta zālei iegādājusies Starptautiskās Florbola federācijas (IFF) sertificētas laukuma apmales, kā arī vārtsargu ekipējumu un florbola nūjas kopumā 3400 LS vērtībā. Šādus bortus izmanto gan Latvijas virslīgas čempionāta spēlēs, gan pasaules čempionātu cīņās.

Pirmdien (8. oktobrī) Smārdes iedzīvotāji pulcējās uz pirmo pagasta florbola vakaru, lai iemēģinātu jaunās apmales. Līdz šim jaunieši florbola spēlēja bez apmalēm vai, kā atsevišķi entuziasti, brauca trenēties uz citiem ciemiem. Puiši pēc pirmās nodarbības neslēpa gandarījumu, paužot cerību turpmākajās nodarbībās iesaistīt draugus un paziņas.
 
Uz pirmo florbola vakaru bija sanākuši seši puiši (attēlā) un aizvadīja pusotru stundu garu nodarbību, spēlējot trīs pret trīs. Florbola vakari Smārdē notiks katru pirmdienu no plkst.19:00, un nākotnē paredzēts veidot nodarbības trenera vadībā, lai iedzīvotāji kvalitatīvi pilnveidotu meistarību un ar prieku pavadītu vakaru.
Sezonas gaitā iecerēts aizvadīt trīs novada florbola turnīrus.
 
Aicinām iesaistīties arī dāmas!
 
Smārdes pamatskolas florbola laukums
 
Engures novadā florbola borti ir 2 no 3 novada pagastiem - Smārdē pamatskolā un Engures vidusskolā. Savukārt Lapmežciema sporta centrā ir IFF izmēriem atbilstošs laukums, taču nav borti.
 
Engures novada dome realizēja Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) projektu „Aprīkojuma un inventāra iegāde brīvā laika aktivitāšu dažādošanai un uzlabošanai Smārdes pagasta iedzīvotājiem”.
 
Latvijā ir licencēti 2800 florbolisti, kas startē Latvijas čempionātos. 2016. gada pasaules florbola čempionāts notiks Latvijā.
 
Engures novada domes
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciālists
Kristaps Zaļkalns
 
 

<< Atpakaļ