Engures novads

Smārdes derbijā uzvar Brīvsolis 222-03-2016

Aizvadīts jau piektais šīs sezonas duelis starp abām Smārdes basketbola komandām un pirms šodienas spēles kopējais rezultāts bija visai intriģējošs – 2:2.

Spēle – kā jau vienmēr Smārdes derbijā – notikumiem bagāta un reizēm visai asa, kurā trīs ceturtdaļas vadībā bija Brīvsolis 2, tomēr pēdējā spēles daļā Brīvsolis spēja lauzt spēli, lai izskaņa būtu saspringta. Lai arī pēdējā ceturtdaļā Brīvsolis 2 guva tikai 7 punktus un divus no tiem no spēles, tomēr ar cīņu aizsardzībā bija gana, lai svinētu trešo uzvaru sezonā pret Brīvsoli.

Brīvsolis 2 – Brīvsolis 57:53
Brīvsolis 2 – Nalivaiko 19, Volodkēvičs 9, Prihodko 8, Skabs 7, Reinfelds 6, Krūmiņš 4, Morozovs 4 punkti.
Brīvsolis – Tīss 18, Možeiko 10, Lagzdiņš 9, Priedītis 8, Ziediņš 6, Zunda 2 punkti.