Engures novads

"Smārdes sporta svētki 2018" aizvadīti30-07-2018

28.jūlijā, Smārdes svētku ietvaros tika aizvadīti šī gada sporta svētki, kuru kopvērtējumā triumfēja vietējā komanda "Centrālāzija", kuri izcīnīja Smārdes ceļojošo kausu!

Individuālie sporta veidi:
 
Šautriņu mešana:
1. Kristaps Lode
2. Kārlis Tamnieks
3. Patriks Lode
 
1. Rūdolfs Šplīts
2. Raivo Gudrais
3. Kristians Černovs
 
1. Monta Briede
2. Sintija Strautmane
 
Sievietes
1. Alīna Rozenvalde
2. Sanita Ozola
3. Demija Druzika
 
Vīrieši
1. Reinis Duksīts
2. Toms Neilands
3. AInārs Lācis
 
100m skriešana
1. Evita Straupmane
2. Santa Kārkliņa
3. Žanete Černova
 
1. Rūdolfs Šplīts
2.Kristers Šteinbergs
3. Renārs Rozenbergs
 
1. Sintija Strautmane
 
1. Mikus Kalniņš
2. Māris Maksimovs
3. Kristians Černovs
 
Sievietes
1. Krista Vitauska
2. Alīna Rozenvalde
3. Antra Liepiņa
 
Vīrieši
1. Renārs Stančiks
2. Ainārs Rutkis
3. Niks Siliņš
 
Tāllēkšana
1. Nellija Lamberte
 
1. Rūdolfs Šplīts
2. Patriks Lode
3. Oskars Važa
 
1. Krista Vitauska
 
1. Rainers Lācis
2. Rainers Pašulis
3. Markuss Krāvs
4. Aleksis Koršunovs
 
Sievietes
1. Hilda Snipe
2. Alīna Rozenvalde
3. Antra Liepiņa
 
Vīrieši
1. Ivo Dans Kleinbergs
2. Kristaps Jaunzems
3. Niks Siliņš
 
Lodes grūšana:
Sievietes:
1. Kristīne Matiļeviča
2. Antra Liepiņa
3. Sanita Rozenberga
 
Vīrieši:
1. Ivo Dans Kleinbergs
2. Klāvs Fogelis
3. Renārs Stančiks
 
Novuss:
Sievietes
1. Olga Gusjkova
2. Inese Admane
3. Anna Krūmiņa
 
Vīrieši:
1. Igors Bondars
2. Aigars Baumanis
3. Leons Učelnieks

Galda teniss
Sievietes
1. Viktorija Gavrilova
2. Zane Čilipāne
3. Hilda Snipe
 
Vīrieši
1. Ingars Liepiņš
2. Mārtiņš Dambis
3. Jānis Pitkēvičs
 
Komandu sporta veidu uzvarētāji:
Sievietes
Volejbols - Lielaisciems
Basketbols - Briedis liepās
Badmintons - Briedis Liepās
Stafete - SK Slampe/Zevid
 
Vīrieši
Volejbols - Centrālāzija
Futbols - Dūži
Basketbols - Bloki
Florbols - Bloki
Stafete - Trešgadnieki
 
Kopvērtējums
Sievietes
1. SK Slampe/Zevid
2. Centrālāzija
3. Briedis liepās
4. Lielaisciems
5. Puķītes rozītes
 
Vīrieši
1. Bloki
2. Centrālāzija
3. SK Slampe/Zevid
4. Veču lauks
5. Trešgadnieki
6. Dūži
7. Ar bumbu uz tu
8. Lielaisciems
9. Irbenāju mafija
10. Jauntukums
11. Sliede
 
Smārdes sporta svētku ceļojošā kausa ieguvēji - Centrālāzija!
 

<< Atpakaļ