Engures novads

Smārdes sporta svētkos uzvar CentrālĀzija!01-08-2016

Smārdes pagasta svētku 2016 ietvaros 30.jūlijā notika ikgadējie Smārdes sporta svētki, kuros šoreiz piedalījās 10 komandas.

Individuālās sacensības:
 
 
Novuss
1. Ervīns Mišuta
2. Leons Učelnieks
3. Jānis Rava
 
1. Laura Baumane
2. Lūcija Ceicāne
3. Elvita Prokofjeva
 
Galda teniss
1. Ingars Liepiņš
2. Edgars Aleksejevs
3. Reinis Duksītis
 
1. Elīza Grebeško
2. Katrīna Grebeško
3. Lūcija Ceicāne
 
Skriešanas sacensības
1. Juris Kjahjars
2. Artūrs Masulis
3. Māris Sprūdžs
 
1. Karīna Neilande
2. Antra Liepiņa
3. Santa Liepiņa
 
Velo foto orientēšanās
Ātrākais dalībnieks – Valdis Vesers
Kuplākā komanda – Dace Pilmane & Co
Interesanktāko bilžu autori – komanda Riki
 
Lodes grūšana
1. Dāvis Spriņģis
2. Emīls Volodkēvičs
3. Kristaps Horeliks
 
1. Agnese Pakere
2. Antra Liepiņa
3. Elvita Prokofjeva
 
Tāllēkšana
1. Kristaps Vilmanis
2. Emīls Volodkēvičs
3. Dāvis Spriņģis
 
1. Agnese Pakere
2. Elvita Prokofjeva
3. Guna Una Jāzepa
 
Šautriņu mešana
1. Dagnis Kjahjars
2. Igors Saks
3. Juris Kjahjars
 
1. Linda Vitenberga
2. Evita Šteinerte - Pudāne
3. Agnese Šmitenberga
 
Basketbola soda metieni
1. Pēteris Nalivaiko
2. Mārtiņš Rezgalis
3. Jānis Sokolovs
 
1. Inga Dzene
2. Anete Kampare
3. Demija Druzika
 
Komandu sporta veidi
Basketbols
1. CentrālĀzija
2. Veču lauks
3. Es nezinu
 
Volejbols
1. Veču lauks
2. Sapļaki
3. Savējie
3. Stiga RM
 
Futbols
1. CentrālĀzija
2. Smurfi
3. Veču lauks
3. Savējie
 
Biatlona stafete
1. Smurfi
2. Sapļaki
3. Savējie
 
Komandu kopvērtējums
1. CentrālĀzija 161
2. Veču lauks 155
3. Smurfi 154
4. Sapļaki 152
5. Es nezinu 114
6. Jorena minku hāta 109
7. Savējie 103
7. Stiga RM 103
8. Pirmgadnieki 94
9. Irbenāju mafija 92
 
Komandu sastāvi
CentrālĀzija – Pēteris Nalivaiko, Mārtiņš Učelnieks, Miķelis Reinfelds, Dāvis Krūmiņš, Emīls Volodkēvičs, Mārcis Stūris, Edgars Stūris, Demija Druzika, Katrīna Mierkalne, Rihards Zeilis, menedžeris – Kristaps Pildiņš.
Veču lauks – Edgars Aleksejevs, Mārtiņš Aleksejevs, Dāvis Spriņģis, Nauris Litke, Mārtiņš Sergējevs, Miks Dudko, Anete Kampare, Valters Važa, Linda Kairiša, Reinis Duksītis.
Smurfi – Viktors Dreimanis, Rinalds Ozoliņš, Ervīns Mišuta, Kristaps Vilmanis, Elvita Prokofjeva, Artūrs Oščepkovs, Alberts Lubgāns, Toms Letauers, Einārs Aleksējevs.
Sapļaki – Jānis Sprūdžs, Juris Kjahjars, Ivo Zurģis, Māris Sprūdžs, Kristaps Grīnhofs, Antra Liepiņa, Agnese Pakere, Mārtiņš Rezgalis, Agnese Šmitenberga, Uldis Bicāns.
Es nezinu – Jānis Rava, Jānis Rava, Kaspars Rava, Mārtiņš Klucis, Māris Ziediņš, Dagnis Kjahjars, Pēteris Treiss, Andris Dzintars, Linda Vitenberga, Santa Liepiņa.
Jorena minku hāta – Oskars Katkovskis, Ruslans Prihodko, Anastasija Boldireva, Megija Neilande, Jorens Rancāns, Emīls Molovka, Alens Lepers, Toms Krūmiņš, Sandis Šmits, Reinis Skabs.
Savējie – Artis Belouss, Ēriks Reiniņš, Dāvis Antops, Rihards Lubarskis, Emīls Vasermanis, Lauris Strautmanis, Ritvars Reimanis, Gunārs Āboliņš, Laura Kozula.
Stiga RM – Mārtiņš Ramoliņš, Reinis Patmalnieks, Aleksandrs Taputs, Pāvels Lotahs, Miks, Ivo Macpans, Gunta, Kristaps Spulle, Jānis Černauskis, Viesturs Krēvics.
Pirmgadnieki – Edijs Černovs, Normunds Bērziņš, Artūrs Krūze, Jānis Sokolovs, Jānis Strads, Linda Grenevica-Haferberga, Edgars Haferbergs, Reinis Bērziņš, Kristaps Liepiņš, Kaspars Kristbergs.
Irbenāju mafija – Juris Butans, Alvis Pupšis, Ilona Ceicāne, Lūcija Ceicāne, Artūrs Masulis, Kristaps Groza, Ričards Butāns.
 

<< Atpakaļ