Engures novads

Smārdes sporta svētku čempioni - Centrālāzija! (FOTO)29-07-2019

27. jūlijā Smārdes stadionā tika aizvadīti ikgadējie Smārdes sporta svētki, kuros piedalījās 4 sieviešu un 8 vīriešu komandas, kā arī daudz dalībnieki individuālajās distancēs. Fotogrāfijas no Smārdes Sporta svētkiem apskatāmas sadaļā "Foto".

Komandu sacensību uzvarētāji:
Sievietes:
Volejbols - Mēs tik pabumbot
Badmintons - Optimistes
Frīzbijs - Mēs tik pabumbot
Stafete - Mēs tik pabumbot
 
Vīrieši:
Basketbols - Centrālāzija
Volejbols - Slampe/ZeVid
Futbols - Centrālāzija
Tautas bumba - Engure un Co
Stafete - Engure un Co
 
Komandu sacensību kopvērtējums:
Sievietes:
1. Mēs tik pabumbot (192 punkti)
2. Centrālāzija (178 punkti)
3. Slampe/ZeVid (159 punkti)
4. Optimistes (149 punkti)
 
Vīrieši:
1. Centrālāzija (206 punkti)
2. Engure un Co (192 punkti)
3. Profesionāļi (181 punkts)
4. Slampe/ZeVid (179 punkti)
5. Ziedam daudz (150 punkti)
6. Vēl jau var (147 punkti)
7. Irbenāju mafija (136 punkti)
8. Mārels un pārējie (120 punkti)
 
Smārdes sporta svētku ceļojošais kauss un čempionu tituls - Centrālāzijas sieviešu un vīriešu komandām (rezultāti tiek summēti)!
 
 
 Individuālo sacensību uzvarētāji:
100m 
1.-4.kl meitenes 1.-4.kl zēni
I Evita Straupmane I Marks Ēltamms
II Anastasija Grīna II Uvis Kalniņš
III Elīna Pilmane III Arnolds Ziediņš
5.-9. kl. Meitenes 5.-9.kl. Zēni
I Helēna Grīna I Mikus Kalniņš
II Keita Dubrovska II Ričards Butans
III Alise Deesirto III Nils Kalniņš
SIEV. VĪR.
I Elvita Prokofjeva I Miks Dudko
II Demija Druzika II Ivo Dans Kleinbergs
III Guna Jāzepa III Valters Sāvičš
Tāllēkšana
1.-4.kl meitenes 1.-4.kl zēni
I Estere Ūzuliņa I Uvis Čilipāns
II Anastasija Grīna II Oskars Važa
III Ketija Šmite III Miks Zunda
5.-9. kl. Meitenes 5.-9.kl. Zēni
I Keita Dubrovska I Kaspars Dāvidsons
II Annija Ingevica II Renārs Šteinbergs
III Sintija Strautmane III Mikus Kalniņš
SIEV. VĪR.
I Elvita Prokofjeva I Ivo Dans Kleinbergs
II Guna Jāzepa II Kristaps Jaunzems
III Anete Bite III Māris Sprūdžs
Šautriņu mešana
1.-4.kl meitenes 1.-4.kl zēni
I Evita Straupmane I Kristaps Lode
II Oskars Važa
III Arnolds Ziediņš
5.-9. kl. Meitenes 5.-9.kl. Zēni
I Liene Rozenberga I Ričards Butans
II Una Kuzmane II Mikus Kalniņš
III Līva Otto III Sandis Poplovskis
SIEV. VĪR.
I Demija Druzika I Kristaps Hofmanis
II Laura Sīpola II Valters Sāvičs
III Elvita Prokofjeva III Artūrs Oščepkovs
Novuss
I Aigars Baumanis I Anna Krūmiņa
II Voldemārs Greivulis II Diāna Birnere
III Arvis Kalnpurs III Katrīna Mierkalne
Galda teniss
I Dāvis Krūmiņš I Elvita Prokofjeva
II Artis Runcis II Demija Druzika
III Ingars Liepiņš III Alīna Rozenvalde
Lodes grūšana
I Guna Jāzepa I Ivo Dans Kleinbergs
II Demija Druzika II Kristaps Jaunzems
III Elvita Prokofjeva III Mārcis Stūris
Šaušana
I Elvita Prokofjeva I Dāvis Vējiņš
II Sintija Aleksejeva II Emīls Krūmiņš
III Dace Ziediņa III Edvards Jaunzems
Biatlons
I Anna Krūmiņa I Reinis Duksītis
II Diāna Birnere II Emīls Krūmiņš
III Elvita Prokofjeva III Māris Upīts
 
 
 

<< Atpakaļ