Engures novads

Startējis basketbola čempionāts27-11-2017

Basketbola čempionātā startē 6 komandas – Brīvsolis (Smārde), U-50 (Smārde), Lapmežciems, Engure, Slampe un Tukuma sporta skola.

Rezultāti:
Brīvsolis – Slampe 85:71
Brīvsolis – Rozentāls 25, Gotfrīds 20, Reinfelds 10, Krūmiņš 9, Prihodko 9, Stūris 9, Pildiņš 3, Dreimanis 0 punkti.
Slampe – O.Kūma 29, Dzirkals 14, Jurševskis 11, Siliņš 5, Cīrulis 5, Jaunzems 4, Driķis 3, Subris 0 punkti.
Engure – Tukuma sporta skola 75:81
Engure – Ozols 38, Feldmanis 11, Elviks 8, Titkovs 5, Krūmiņš 5, Aispurs 5, Fogels 2, Tamsons 1, Hermanis, Kronbergs.
Tukuma sporta skola – K.Horeliks 27, E.Horeliks 14, Litke 12, Pētersons 8, Krasovskis 8, Kūla 5, Sergejevs, 4, Zvirgzdiņš 3, Reizins, Bērziņš.
Lapmežciems – U-50 70:62
Lapmežciems – Skrabis 11, Egle 10, Zirnītis 9, Ločmelis 7, J.Zeibots 7, E.Zeibots 6, Vorms 6, Butirins 5, Graudiņš 5, Žūriņš 2, Gūtmanis 2, Blūms.
U-50 – Tīss 17, Zunda 16, Petrovs 15, Priedītis 6, Balodis 6, Lubarskis 2, Ziediņš.
U-50 – Engure 64:79
U-50 – Zunda 19, Tīss 17, Petrovs 14, Lubarskis 5, Priedītis 5, Balodis 4, Ziediņš 0 punkti.
Engure – Ozols 25, Feldmanis 16, Krūmiņš 10, Titkovs 8, Tamsons 6, Silavs 6, Aispurs 5, Kronbergs 3, Fogels, Hermanis.
Tukuma sporta skola – Brīvsolis 87:47
Tukuma sporta skola – Krasovskis 20, E.Horeliks 19, Litke 14, Pētersons 9, Sergejevs 7, Lubarskis 4, Putenis 2, Zvirgzdiņš 2 punkti.
Brīvsolis – Krūmiņš 11, Morozovs 9, Stūris 8, Starts 7, Reinfelds 5, Skabs 4, Pildiņš 3, Prihodko, Dreimanis, Nalivaiko.
Tukuma sporta skola – Slampe 81:44
Tukuma sporta skola – K.Horeliks 19, E.Horeliks 12, Kūla 12, Lerhs 11, Litke 9, Pētersons 7, Zvirgzdiņš 4, Sergejevs 4, Lubarskis 3 punkti.
Slampe – O.Kūma 16, Dzirkals 10, Cīrulis 9, Siliņš 5, A.Kūma 4, Buks, Zaltāns, Subris, Jaunzems.
Engure – Lapmežciems 73:63
Engure – Feldmanis 23, Krūmiņš 19, Aispurs 16, Hermanis 9, Fogels 3, Orste 3, Titkovs, Tamsons, Kronbergs.
Lapmežciems – E.Zeibots 37, Žūriņš 8, Ločmelis 6, Zirnītis 5, Skrabis 3, Gūtmanis 2, Egle 2 punkti.
Brīvsolis – U-50 86:79
Brīvsolis – Gofrīds 29, Rozentāls 19, Reinfelds 14, Prihodko 11, Krūmiņš 5, Nalivaiko 4, Skabs 2, Starts 2, Pildiņš.
U-50 – Petrovs 29, Tīss 29, Priedītis 8, Lubarskis 7, I.Ziediņš 4, M.Ziediņš 2, Balodis.
Lapmežciems – Brīvsolis 105:39
Lapmežciems – E.Zeibots 23, Zirnītis 17, Ločmelis 17, Egle 15, Vorms 12, Eglītis 9, Butirins 8, Skrabis 4 punkti.
Brīvsolis – Pildiņš 14, Morozovs 11, Reinfelds 7, Krūmiņš 4, Prihodko 3, Nalivaiko, Skabs, Dreimanis.
Slampe – Engure 48:81
Slampe – O.Kūma 18, Cīrulis 10, Dzirkals 9, A.Kūma 6, Siliņš 5, Subris, Jaunzems, Jurševskis.
Engure – Feldmanis 35, Krūmiņš 15, Elviks 9, Fogelis 8, Silavs 5, Titkovs 4, Hermanis 3, Aispurs 2, Kronbergs.
 
 

<< Atpakaļ