Engures novads

"Stirnu buka" 1.posmā Garkalnē piedalās 60 Engures novada iedzīvotāji (+video)16-04-2015

Taku skriešanas seriāls “Stirnu buks”, kas pērn aizsākās Šlokenbekas muižā, jauno sezonu ieskandināja ar 1. posmu Garkalnes mežu bļodā. Jāatzīmē, smārdenieks Kristaps Starts 20 km garajā buka distancē izcīnīja 3.vietu.

Četrās mežu taku distancēs startēja 907 dalībnieki, kuriem bija iespēja izbaudīt skriešanu gan mitros laika apstākļus, gan dabas skatus, kurus ikdienā vēro zaļās vārnas – Garkalnes lepnums, jo citviet Latvijā šī suga nav sastopama.

Sacensību centrs tika izvietots pārskatāmā un ainaviskā vietā – Garkalnes bļodā, kur startēja četras skrējiena distances. Visgarākajā distnacē - 27,8 kilometru “Remberģu lūsī” - Engures sportam komandu sekmīgi pārstāvēja Ķesterciema dzelzs vīrs Edgars Balodis, kurš distancē pavadīja 2 stundas 22 minūtes 34 sekundes un ierindojās 48.vietā, un “Engures sportam” MTB komandas pērnās sezonas līderis Ivo Levāns, kurš finišēja pēc 2:28:16 un ierindojās 75.vietā.
Kopumā uz starta izgāja 222 Lūši.

Krietni vien vairāk mūsējo bija 20,5 kilometru “Stirnu buka” trasē, kur uz starta līnijas stājās 10 Engures novada skrējēji. Lielisks starts smārdeniekam Kristapam Startam - 3.vieta ar rezultātu 1:32:59.

Pavisam distancē “Stirnu buks” startēja 252 dalībnieki, kamēr astoņu kilometru meža taku skrējiena distancē “Zaķis” startēja 323 dalībnieki, no kuriem 40 Engures novada pārstāvji.

Komandu skrējienā “Brīvsolis” 440-600 m garajās bērnu distancēs “Susurs” piedalījās septiņi Engures novada pārstāvji. Jurģis Freināts visjaunākajā vecuma grupā izcīnīja uzvaru, bet Klāvs Liepiņš – 3.vietu.

Sveicam visus Engures novada dalībniekus un godalgu laureātus!